Biel tytanowa 25g Fractal

Biel tytanowa 25g Fractal

Biel tytanowa 25g Fractal

Ilość sztuk w opak.: 1
Waga: 25 g
12,90 zł
Ilość:
Zaloguj się, aby dodać produkt do listy życzeń
Wysyłka: Natychmiast

Barwnik spożywczy w proszku firmy Fractal: BIAŁY, biel tytanowa.

Postać proszku nie rozrzedza i nie zmienia konsystencji barwionej masy. Barwnik nadaje się do wszystkich produktów zawierających wodę, np.: śmietany, galaretek, mas cukrowych i solnych, a także do waty cukrowej. Barwnik można rozpuszczać w alkoholu, glicerynie i glikolu. Nie nadaje się do oleju, masła, czekolady.
Barwnik syntetyczny, bardzo skoncentrowany, wydajny. Po rozcieńczeniu nadaje się do malowania po gładkich powierzchniach (lukier, masa cukrowa).

UWAGA:

 1. Barwnik z uwagi na higroskopijność traci właściwości w niedokładnie zamkniętym opakowaniu.
 2. Pył barwnika może zabrudzić cały pokój w przypadku wysypania.
 3. W przypadku niedokładnego wymieszania, nawet po kilku dniach na barwionej powierzchni np. masy cukrowej, mogą pojawiać się różnokolorowe kropki niewyrobionego barwnika.
 4. Najwyższa koncentracja barwnika wiąże się z koniecznością znajomości rozporządzeń Ministra Zdrowia dot. maksymalnych możliwych dawek barwników spożywczych po stronie użytkownika.

Waga: 25g.
Składniki: Dwutlenek tytanu E171.
Najlepiej spożyć przed: 07.05.2026.
Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.

Koszty wysyłki

 1. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego z góry,
 2. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego gotówką, kartą w punkcie odbioru,
 3. od 13,90 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry,
 4. od 17,90 zł w przypadku zamówienia opłaconego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa) kurier, 
 5. 12,90 zł w przypadku zamówienia z odbiorem w paczkomacie Inpost 24/7, + 5,10 zł w przypadku Paczki w Weekend. Paczka w Weekend: tę formę dostawy możesz wybrać od godz. 15-tej w czwartek do godz. 14-tej w piątek. Zamówienie złożone i opłacone do piątku do godziny 14-tej - otrzymasz do paczkomatu w sobotę.
 6. 0 zł w przypadku opłaconego zamówienia o wartości brutto powyżej 290 zł (po uwzględnieniu rabatów oraz bez kosztów przesyłki; dotyczy przesyłek opłaconych z góry przelewem lub on-line; nie dotyczy wysyłek łączonych z kilku zamówień w sklepie, jeśli wartość żadnego z nich nie przekracza 290 zł brutto).

Sposoby płatności

 1. bezpośrednio na konto bankowe TortyTorty.pl (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie); W przypadku przelewu uzupełnianego samodzielnie prosimy o wpłatę należności na rachunek:

  TortyTorty.pl
  Al. KEN 45 lok. U6
  02-797 Warszawa
  Numer konta: 34 1050 1025 1000 0092 1843 6575 (ING Bank Śląski)

  UWAGA! W tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa Przelewy24 koniecznie prosimy wpisać: imię, nazwisko, numer zamówienia (informacja podana będzie w mailu). Brak powyższych danych może znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.

 2. online, za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego),
 3. za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,
 4. gotówką lub kartą, w momencie odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym (Sklep TortyTorty.pl Al. KEN 46 lok. U6 w Warszawie). Koszt: 0 zł.
Jeśli informacje nie są wystarczające, zadaj pytanie.
Pola wymagane.