Opłatki na tort gotowe wzory

AKTYWNE FILTRY:

233 produktów

Realistyczne i efektowne ozdoby na torty? Kup papier opłatkowy!

Szukasz gotowych dekoracji na torty i inne wypieki? Prócz figurek z masy cukrowej czy kwiatów waflowych chcesz przystroić ciasto czymś, co będzie efektowne? Jeśli tak właśnie jest, zdecyduj się na zakup opłatków na torty! Mowa o ozdobach wykonanych z papieru opłatkowego, na którym zadrukowane są w realistyczny sposób sceny z bajek i filmów. Takie dekoracje niekiedy mają też wykonane ze szwajcarską precyzją różne napisy np. życzenia dla solenizanta. Ich wyjątkowość tkwi zaś w tym, że są jadalne – wszystkie wydruki spożywcze z oferty TortyTorty tworzone są ze specjalnego papieru cukrowego czy też z tego skrobiowego!


czytaj więcej

Opłatki na tort gotowe wzory – przegląd oferty TortyTorty.pl

W ofercie sklepu TortyTorty znajdziesz gotowe opłatki na torty/ wydruki spożywcze na różne okazje: urodziny dziecka, pierwszą Komunię Świętą czy Boże Narodzenie! Hitami sprzedażowymi są dekoracje z grafikami nawiązującymi do popularnych bajek i filmów. Warto wybrać również wydruki spożywcze ze świątecznymi wzorami lub też motywami kwiatowymi. Wiele opłatków na torty to także gotowe dekoracje komunijne – wybrać możesz spośród minimalistycznych bądź też realistycznych ozdób w iście eleganckim wydaniu! Zachęcamy do składania zamówień: atrakcyjne ceny i szybka dostawa, zapewnione.

Czy gotowe opłatki na torty są jadalne?

Wszystkie wydruki spożywcze są jadalne! Drukowane są na specjalistycznych drukarkach spożywczych z użyciem certyfikowanych, spożywczych barwników. Mimo ich szat graficznych stworzonych z niezwykłym realizmem oraz z doskonale odtworzonymi szczegółami są one bezpieczne w spożyciu. Opłatki na torty produkowane są ze specjalnego papieru cukrowego (niekiedy też z papieru skrobiowego), który w smaku wyróżnia się delikatną słodyczą. Świetnie komponuje się zatem z tortami orzechowymi, waniliowymi, owocowymi, czekoladowymi czy biszkoptowymi, dodając walorów smakowych!

Jak dekorować torty gotowymi wydrukami spożywczymi?

Wydruki spożywcze dostępne są w formie gotowej, a także w wersji pozwalającej na wycinanie odpowiednich kształtów czy dostosowywanie wymiaru ozdoby do własnych potrzeb. Dekoracje z papieru cukrowego można umieszczać bezpośrednio na masie cukrowej, marcepanie czy polewie czekoladowej. Unikać trzeba jednak wilgotnych kremów na bazie budyniu i bitej śmietany.

Uwaga! Wydruki na opłatku waflowym wymagają za to wilgotnego podłoża. Nie należy ich kłaść na masę cukrową lub suchą powierzchnię, np. zastygniętą polewę czekoladową. Po jakimś czasie opłatek z nadrukiem zmięknie, będzie się łatwo kroić, a kolory staną się bardziej intensywne.