Kami Ranty

AKTYWNE FILTRY:

39 produktów

Kami ranty

Kami ranty to polska firma oferująca swoim Klientom akcesoria cukiernicze do profesjonalnego i amatorskiego zastosowania. Ich produkty wyróżnia jakość użytych do produkcji materiałów. Niezależnie od tego, czy zajmujesz się cukiernictwem jedynie w domowym zaciszu, czy postanowiłaś przenieść swoją pasję na wyższy poziom – produkty Kami ranty staną się Twoim ulubionym narzędziem do tworzenia niezapomnianych wypieków.

Ranty cukiernicze – ciekawa alternatywa dla klasycznych form

Ranty cukiernicze są ciekawą alternatywą, powoli zastępującą tradycyjne formy do pieczenia. Dzięki nim udaje się uzyskać idealnie gładkie brzegi ciast i biszkoptów, które nie wymagają potem dodatkowej obróbki. Wystarczy, że ułożymy rant na gładkiej, sztywnej powierzchni, zabezpieczonej dodatkowo papierem do pieczenia.

Kami ranty pozwalają na dopasowanie rozmiaru ciasta do swoich oczekiwań. Zapomnij o stercie rozrzuconych blach do pieczenia. Dzięki możliwości regulacji idealnie odmierzysz interesującą Cię średnicę rantu. Do każdego zestawu dołączone są specjalne klipsy mocujące. Pozwalają one zachować formie pożądany rozmiar i zapobiegają jej niekontrolowanemu rozsuwaniu. Ogromną zaletą rantów cukierniczych jest to, że za ich pomocą możemy uzyskiwać powtarzalne kształty, które zawsze będą idealnie okrągłe. To prawdziwy raj dla perfekcjonistów.

Kami ranty – nowatorskie rozwiązania w Twojej kuchni

Jeśli znudził Ci się konwencjonalny okrągły tort, możesz zakupić specjalne Kami ranty w kształcie kwadratu. To ciekawe, nowoczesne rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się, np. do konstrukcji piętrowych tortów weselnych lub atrakcyjnych ciast urodzinowych.

Małe ranty, przeznaczone do tworzenia monoporcji są wyposażone w specjalne tłoki. Element ten pozwala na jeszcze łatwiejsze wyciąganie wypieku z formy, bez obaw, że zostanie on nieumyślnie uszkodzony, a cała praca będzie musiała się zacząć od nowa.

Wszystkie oferowane przez firmę Kami ranty produkty, są wykonane z wysokojakościowej stali nierdzewnej opatrzonej specjalnym atestem. Jest ona odporna na działanie wysokiej temperatury, a także nie poddaje się odkształceniom mechanicznym. Łatwo się ją czyści i konserwuje. Bez obaw możesz ją umyć w zmywarce. Nie zauważysz na niej śladów korozji, aby uchronić ją od nieestetycznych zarysowań, przecieraj jej powierzchnię czystą, miękką szmatką.

Kami ranty są przeznaczone nie tylko do użytku profesjonalnego. Są niezwykle łatwe w obsłudze, dlatego coraz chętniej sięgają po nie również amatorzy, którzy nie zajmują się cukiernictwem zawodowo.

W naszej ofercie znajdziesz również: