Do dekorowania kremem

Wybrane: 0
  • 6 126

Wybrane: 0
Wybrane: 0
Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

202 produktów
Rękaw cukierniczy...
Rękawy cukiernicze...
Rękawy cukiernicze...
Rękawy cukiernicze...
Adapter (coupler ) do...
Adapter (coupler ) do...
Tylka do nadziewania...
Stempelki do świątecznych...
Tylka końcówka dekoratorska...
Tylka końcówka dekoratorska...
Tylka końcówka dekoratorska...
Wykrawaczki Choinka i...
Lejek dozownik do polewy,...
Zestaw podstawowych tylek...
Lalka na tort w stylu Barbie
Szablony do kremu, boki...
Cena 23,90 zł

(5,98 zł /szt.)

Podstawka gwoźdź do kwiatów...
Podstawki gwoździe do...
Adapter do dekorowania...
Litery alfabet stempelki z...
6B Tylka/ końcówka...
4B Tylka/ końcówka...
1M Tylka/ końcówka...
199 Tylka/ końcówka...

Akcesoria cukiernicze do dekorowania kremem

Dekorowanie tortów, ciast czy babeczek wyśmienitymi kremami, to nie tylko sposób na nadanie im dodatkowych walorów smakowych, ale i tych wizualnych! Aby ułatwić zadanie zarówno profesjonalistom, jak i domowym amatorom wypieków, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę poręcznych, wytrzymałych i tanich akcesoriów cukierniczych do dekorowania kremem. W ofercie TortyTorty.pl znajdziesz  różnorodne tylki (końcówki dekoratorskie), rękawy cukiernicze jedno- i wielorazowe oraz poręczne dozowniki do polew.

Zachęcamy również do zakupu szpryc do dekorowania kremem, szpikulców do lukru królewskiego, dozowników do polew, stempelków do dekorowania oraz szpatułek kątowych. Z takimi właśnie akcesoriami cukierniczymi przygotowywanie prawdziwych słodkich arcydzieł będzie proste i przyjemne!


czytaj więcej

Rękawy cukiernicze w ofercie TortyTorty.pl

Rękaw cukierniczy to nieodzowny element w kuchni cukiernika! Mowa o specjalnie przygotowanych woreczkach wykonanych z elastycznego plastiku, który nie pęka pod naciskiem. Rękawy cukiernicze są łatwe w użyciu, a więc mogą z nich korzystać nie tylko profesjonalni mistrzowie tortów, ale też osoby stawiające pierwsze kroki w świecie słodkich wypieków. Oferowane przez nas woreczki stosować należy z końcówkami dekoratorskimi, dzięki którym można precyzyjnie, pięknie i szybko tworzyć wyjątkowe wzory oraz dekoracje kremowe na tortach, ciasteczkach oraz na domowych ciastach. Pamiętaj jednak, by nie napełniać rękawów cukierniczych kremem do końca.

W zależności od wybranego opakowania możesz wykorzystać woreczki cukiernicze wiele razy – rękawy cukiernicze wielorazowe ultra flex do kremów – lub możesz zamówić opakowania rękawów cukierniczych jednorazowych np. 10 czy 24 sztuk. Przy wyborze produktu zwróć uwagę na jego rozmiar. W sprzedaży mamy rękawy cukiernicze o różnych długościach, np. 30, 46, 50 cm.

Tylki i końcówki dekoratorskie o różnym kształcie

Akcesoria cukiernicze do dekorowania kremem, to nie tylko rękawy, ale także tylki, czyli stalowe końcówki dekoratorskie, które można wykorzystać przy zdobieniu wypieków lukrem królewskim, rozmaitymi kremami, a nawet bitą śmietaną. Warto również podkreślić, że te proste i wytrzymałe końcówki wielokrotnego użytku (tylki cukiernicze pokryte mogą być specjalną powłoką z niklowanego mosiądzu zapobiegającą rdzewieniu) pozwalają na formowanie różnych wzorów w zależności od wybranego kształtu. Końcówki dekoratorskie z oferty Torty.Torty.pl przystosowane są do tworzenia jednym ruchem medalionu, gwiazdek, muszelki, czy kwiatów. Przed zakupem ważne jest jednak to, by sprawdzić wymiary tylki, a więc jej wysokość, średnicę podstawy oraz średnicę otworu – zapewniamy końcówki dekoratorskie w wielu wersjach!

Oprócz zakupu pojedynczych tylek zachęcamy do nabycia zestawów końcówek dekoratorskich do dekorowania kremem, a także adapterów do tylek i specjalnych tylek do nadziewania pączków. TortyTorty.pl to miejsce, w którym znajdziesz wszystkie akcesoria niezbędne do dekorowania zarówno makaroników, jak i piętrowych tortów komunijnych!

Szablony do dekoracji tortów

Przydatnym narzędziem w Twojej kuchni przy dekorowaniu tortów lukrem królewskim, czekoladą, masami czy kremami, z pewnością okaże się szablon! Polecamy m.in. te pozwalające na tworzenie przepięknych ozdób świątecznych w kształcie choinek, reniferów i prezentów. Szablony do dekoracji tortów warto stosować przy dekorowaniu wypieków kremem maślanym, cukrem pudrem, kakao. Idealnie sprawdzają się one również wtedy, gdy używasz aerografu. Udanych wypieków!