Opakowania cukiernicze

Wybrane: 0
  • 1 670

Wybrane: 0
Wybrane: 0
Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

652 produktów

Opakowania cukiernicze

Wszelkiego rodzaju opakowania cukiernicze to nieodłączny element wyposażenia każdej cukierni, kawiarni lub osoby lubiącej piec dla rodziny czy znajomych. Świetnie sprawdzą się również na imprezach okolicznościowych, dzięki czemu goście będą mogli zabrać ze sobą pozostałe ciasto lub desery. Pudełka na ciasta pozwalają na ich łatwy transport, bez obawy, że wypiek ulegnie uszkodzeniu. W zależności od rodzaju deseru i jego wymiarów znajdziesz u nas dedykowane opakowania.


czytaj więcej

Pudełka do tortów – łatwy transport okazjonalnych wypieków

Na wielu przyjęciach i imprezach okolicznościowych tort stanowi jedną z głównych atrakcji. Dlatego tak ważne jest, aby w czasie transportu nie uległ on żadnym uszkodzeniom i zachował estetyczny wygląd aż do momentu jego podania. Pomóc mogą w tym pudełka do tortów, które w naszym sklepie dostępne są w wielu wymiarach, dopasowanych do wielkości wypieku. Pudełka na ciasta świetnie sprawdzą się także po zakończeniu przyjęcia, pozwalają bowiem na bezpieczne zapakowanie słodkich upominków dla gości. Dzięki nim obdarowane osoby mogą bezpiecznie zabrać ciasto lub tort do domu, bez obawy o to, że uszkodzą się one podczas transportu. Tekturowe pudełka do tortów muszą zostać dodatkowo zabezpieczone, np. za pomocą podkładu cukierniczego, ponieważ materiał, z którego są wykonane, nie jest przeznaczony do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Pamiętaj, że wybór odpowiedniego rodzaju opakowania cukierniczego ma wpływ na jego transport. Pudełko zawsze powinno być wyższe od wypieku, ale jego szerokość powinna zostać dobrana tak, by uniknąć przesuwania się ciasta podczas przewożenia. W przypadku większych wypieków warto wybrać pudełka na tort piętrowy – w ofercie TortyTorty.pl znajdziesz takie opakowania w wielu różnych rozmiarach (np. 20 x 20 x 25; 26 x 26 x 25; 30 x 30 x 32) oraz w zestawach nawet liczących 50 sztuk. Realizujemy zarówno zamówienia detaliczne, jak i większe zakupy pracowni cukierniczych, cukierni, restauracji, firm cateringowych czy kawiarni. Zapraszamy do słodkiej współpracy!

Opakowania na ciasteczka – idealne do mniejszych deserów

Opakowania na ciasteczka pozwalają na zapakowanie i bezpieczny transport mniejszych deserów, a także stanowią często atrakcyjny element wizualny ich podania. Przezroczyste pudełko na makaroniki świetnie sprawdzi się, kiedy chcemy podarować ten wyjątkowy wypiek jako prezent. Podobnie jest w przypadku pudełka na monoporcje, które cechuje się nie tylko funkcjonalnością, lecz także estetycznym designem. Dodatkowo podobnym stylem cechują się pudełka na pierniczki, które również znajdują się w naszej ofercie.
Woreczki celofanowe to idealny sposób na zapakowanie pierników lub cakepopsów. Warto się na nie zdecydować, kiedy zajmujemy się tworzeniem spersonalizowanych zamówień na wszelkiego rodzaju okazje, takie jak: urodziny, Walentynki, rocznice lub imieniny.

Opakowania na muffiny – wygoda i funkcjonalność

W ofercie sklepu tortytorty.pl znajdziesz również opakowania dedykowane do transportu babeczek. Dzięki stabilnej, kartonowej podstawce z wyciętymi otworami, opakowania na muffiny zapewnią Twoim wypiekom odpowiednią podporę i ochronią je przed odkształceniem i uszkodzeniem dekoracji. Możesz zdecydować się na zakup mniejszego pudełka, które pomieści cztery babeczki lub większego, przeznaczonego na 12 muffinów.