Akcesoria do tynkowania tortu

Wybrane: 0
  • 6 69

AKTYWNE FILTRY:

57 produktów
Szablony do kremu, boki...
Cena 23,90 zł

(5,98 zł /szt.)

Szpachla do wygładzania...
Szpatuła kątowa 33 cm
Cena 31,99 zł

Szpatuła kątowa duża 38 cm
Skrobka metalowe narzędzie...
Skrobka do kremu z...
Packa skrobka do...
Packa, skrobka do...
Skrobka metalowa PME
Cena 29,90 zł

Zestaw do modelowania boku...
Cena 69,99 zł

(23,33 zł /szt.)

Packa skrobka do...
Packa skrobka do...
Szpatuła kątowa zwężana...
Skrobka metalowa japonka do...
Skrobka metalowa japonka do...
Skrobka do kremu z...
Skrobka metalowa Decora
Cena 39,99 zł

Szpatuła kątowa średnia 33 cm
Szpatuła kątowa 22,5 cm Wilton
Szpachla do wygładzania...
Skrobka do kremu do...
Cena 14,90 zł

(7,45 zł /szt.)

Skrobka do kremu do...
Szpatuła kątowa mała Decora
Skrobka do kremu do...
Cena 14,90 zł

(7,45 zł /szt.)

Akcesoria do tynkowania tortu

Tort przygotowuje się głównie z okazji ważnych wydarzeń: chrztu, komunii, ślubu czy urodzin. Z racji tego, wypiek ten powinien prezentować się idealnie. Musi zostać odpowiednio wykończony, aby jego powierzchnia była gładka i równa. Co zrobić, żeby tort wyglądał perfekcyjnie? Koniecznie trzeba go otynkować. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria do tynkowania tortu, takie jak skrobka cukiernicza metalowaszpatuła kątowa i wiele innych rozwiązań.

Akcesoria do tynkowania tortu dostępne w tortytorty.pl

tortytorty.pl prezentujemy szeroką gamę akcesoriów do tynkowania tortu, które pomogą Ci idealnie rozprowadzić krem maślany, ganache czekoladowy czy inne wybrane przez Ciebie wykończenie. Proponujemy różnorodne szpachelki do tortu i inne przydatne narzędzia w wielu wersjach rozmiarowych. Dzięki temu bez problemu otynkujesz zarówno niski, jak i bardzo wysoki tort. W naszym asortymencie znajdziesz uniwersalne metalowe lub plastikowe szpatuły, z gładkim lub karbowanym brzegiem. Wybór konkretnego produktu uzależniony jest od efektu wizualnego, jaki planujesz uzyskać.

Szpatułka do tynkowania tortu – ułatw sobie pracę!

Szpatułka do tynkowania tortu to niezwykle przydatne akcesorium, które umożliwia nakładanie kremów i lukrów na wypiek. W naszej ofercie dostępne są szpatułki płaskie i kątowe, wykonane zestali nierdzewnej. Dzięki nim można łatwo wygładzić krem, a sięgając po zwężaną szpatułkę kątową, można także tworzyć na torcie wzory.

Dużą popularnością cieszą się również szpatułki silikonowe (odporne na temp. do 220°C). Cechują się elastycznością, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w trakcie mieszania. Dostosowują się ponadto do kształtu naczynia i dzięki temu ułatwiają czyszczenie misek z mas i kremów.

Packa do wygładzania tortu – niezbędna podczas tynkowania

Niezbędna podczas tynkowania jest również metalowa skrobka do tortu. W tortytorty.pl proponujemy m.in. modele wykonane ze stali nierdzewnej z ergonomiczną rączką. Dostępne są również skrobki metalowe z podziałką (Dorosiowe Ranty), które służą do wyrównywania powierzchni kremowej masy.

W naszej ofercie packa do wygładzania tortu występuje również w wersji plastikowej. Sprawdzają się do wyjmowania kremów z misek i tym samym ułatwiają ich czyszczenie. Proponujemy także skrobki o brzegu falistym lub grzebieniowym, za których pomocą można w łatwy sposób nadać strukturę bokom tortów.

Łopatka-szpatułka do wygładzania kremu, tortu i masy

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą akcesoriów do tynkowania, dostępnych w naszej ofercie. Łopatka-szpatułka do wygładzania kremu, tortu i masy to niezbędnik każdego cukiernika, który chce tworzyć idealnie gładkie i dopracowane wypieki. W tortytorty.pl znajdziesz szpatułki metalowe, silikonowe, różnorodne skrobki i packi do wygładzania i nadawania struktury tortowi. Sprawdź także dorosiowe łopatki Doropatki, które są nieocenione podczas wyrównywania powierzchni kremu na torcie, gdy ten znajduje się jeszcze w rancie. Dzięki nim nie będziesz musiała już więcej używać łyżki podczas wygładzania kremowych powierzchni. 

W naszej ofercie znajdziesz również: