Akcesoria do tynkowania tortu

Wybrane: 0
  • 6 70

AKTYWNE FILTRY:

57 produktów

Akcesoria do tynkowania tortu

Tort przygotowuje się głównie z okazji ważnych wydarzeń: chrztu, komunii, ślubu czy urodzin. Z racji tego, wypiek ten powinien prezentować się idealnie. Musi zostać odpowiednio wykończony, aby jego powierzchnia była gładka i równa. Co zrobić, żeby tort wyglądał perfekcyjnie? Koniecznie trzeba go otynkować. W naszej ofercie znajdziesz niezbędne akcesoria do tynkowania tortu, takie jak skrobka cukiernicza metalowaszpatuła kątowa i wiele innych rozwiązań.

Akcesoria do tynkowania tortu dostępne w tortytorty.pl

tortytorty.pl prezentujemy szeroką gamę akcesoriów do tynkowania tortu, które pomogą Ci idealnie rozprowadzić krem maślany, ganache czekoladowy czy inne wybrane przez Ciebie wykończenie. Proponujemy różnorodne szpachelki do tortu i inne przydatne narzędzia w wielu wersjach rozmiarowych. Dzięki temu bez problemu otynkujesz zarówno niski, jak i bardzo wysoki tort. W naszym asortymencie znajdziesz uniwersalne metalowe lub plastikowe szpatuły, z gładkim lub karbowanym brzegiem. Wybór konkretnego produktu uzależniony jest od efektu wizualnego, jaki planujesz uzyskać.

Szpatułka do tynkowania tortu – ułatw sobie pracę!

Szpatułka do tynkowania tortu to niezwykle przydatne akcesorium, które umożliwia nakładanie kremów i lukrów na wypiek. W naszej ofercie dostępne są szpatułki płaskie i kątowe, wykonane zestali nierdzewnej. Dzięki nim można łatwo wygładzić krem, a sięgając po zwężaną szpatułkę kątową, można także tworzyć na torcie wzory.

Dużą popularnością cieszą się również szpatułki silikonowe (odporne na temp. do 220°C). Cechują się elastycznością, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w trakcie mieszania. Dostosowują się ponadto do kształtu naczynia i dzięki temu ułatwiają czyszczenie misek z mas i kremów.

Packa do wygładzania tortu – niezbędna podczas tynkowania

Niezbędna podczas tynkowania jest również metalowa skrobka do tortu. W tortytorty.pl proponujemy m.in. modele wykonane ze stali nierdzewnej z ergonomiczną rączką. Dostępne są również skrobki metalowe z podziałką (Dorosiowe Ranty), które służą do wyrównywania powierzchni kremowej masy.

W naszej ofercie packa do wygładzania tortu występuje również w wersji plastikowej. Sprawdzają się do wyjmowania kremów z misek i tym samym ułatwiają ich czyszczenie. Proponujemy także skrobki o brzegu falistym lub grzebieniowym, za których pomocą można w łatwy sposób nadać strukturę bokom tortów.

Łopatka-szpatułka do wygładzania kremu, tortu i masy

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą akcesoriów do tynkowania, dostępnych w naszej ofercie. Łopatka-szpatułka do wygładzania kremu, tortu i masy to niezbędnik każdego cukiernika, który chce tworzyć idealnie gładkie i dopracowane wypieki. W tortytorty.pl znajdziesz szpatułki metalowe, silikonowe, różnorodne skrobki i packi do wygładzania i nadawania struktury tortowi. Sprawdź także dorosiowe łopatki Doropatki, które są nieocenione podczas wyrównywania powierzchni kremu na torcie, gdy ten znajduje się jeszcze w rancie. Dzięki nim nie będziesz musiała już więcej używać łyżki podczas wygładzania kremowych powierzchni. 

W naszej ofercie znajdziesz również: