Formy do pieczenia, papilotki, szablony

AKTYWNE FILTRY:

88 produktów

Formy do pieczenia

Formy do pieczenia to must have w kuchni każdego miłośnika domowych wypieków. Pozwalają one w łatwy i przyjemny sposób nadać ciastu pożądany kształt oraz wymiar. W ofercie sklepu tortytory.pl znajdziesz wiele propozycji form, które sprawdzą się zarówno w przygotowywaniu wielkanocnych babek, jak i w przyrządzaniu ciekawych tortów i keksów. Papilotki do muffinek pomogą natomiast w tworzeniu mniejszych wypieków, takich jak babeczki czy muffiny.

Formy do pieczenia – wybierz interesujący Cię kształt

Forma do pieczenia nie musi przybierać jedynie tradycyjnych, prostokątnych lub okrągłych kształtów. W naszym sklepie znajdziesz propozycje dedykowane dla okazjonalnych wypieków, serwowanych, np. na wielkanocnym stole oraz formy o nietypowych, finezyjnych kształtach. Dzięki temu Twoje dzieła cukiernicze zyskają niepowtarzalnego charakteru i na długo zapadną w pamięć osobom, które będą miały okazję je smakować. Formy do pieczenia babki także nie muszą kojarzyć się jedynie z typowymi, staromodnymi wzorami. W ofercie sklepu tortytorty.pl znajdziesz nowocześniejsze formy, które wykonane są z wytrzymałego aluminium lub silikonu, i tortownice o różnych średnicach, wysokościach oraz rantach.

Papilotki do babeczek – nieocenione w domowym cukiernictwie

Papilotki do muffinek pełnią nie tylko funkcję dekoracyjną. Są one wprost nieocenione w tworzeniu wyrobów cukierniczych. Przede wszystkim zapobiegają przyklejaniu się ciasta do ścianek formy i pozwalają na zachowanie estetycznego wyglądu babeczki. Zaoszczędzają przy tym czas, ponieważ po użyciu papilotek, można znacznie prościej wyczyścić formę. Chronią także ciasto przed nadmiernym wysychaniem. W sklepie tortytorty.pl znajdziesz papilotki o wzorach dostosowanych do okazji, np. Świąt Bożego Narodzenia, Halloween, etc.  

Formy do pieczenia – wygoda przede wszystkim

Forma do pieczenia to przede wszystkim wygoda. Wykonana z wytrzymałych materiałów pozwala na jej długotrwałe użytkowanie oraz łatwe czyszczenie. Można je z bez obaw wkładać do piekarnika lub kuchenki mikrofalowej. Papierowa forma do pieczenia, która może być wykorzystana jednorazowo, również ma swoje zalety. Świetnie sprawdzi się do przygotowywania wypieków sprzedawanych w cukierniach lub przeznaczonych na upominki dla gości. Dostępne są w wielu kolorach, aby jak najlepiej dopasować się do okazji.