Barwniki Wilton

  • 10 80

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

21 produktów

Barwniki Wilton w żelu

W ofercie naszego sklepu cukierniczego znajduje się szeroki wybór barwników spożywczych, z których mogą skorzystać zarówno profesjonalni cukiernicy, jak i amatorzy słodkości. Barwniki Wilton pozwalają na sprostanie bieżącym trendom w dekorowaniu wyrobów cukierniczych, nadając im wyjątkową, efektowną kolorystykę. Szczególną popularnością cieszą się barwniki Wilton w żelu. Można zamówić je u nas zarówno z szybką dostawą, jak i odbiorem osobistym. Każde zamówienie obowiązuje trzydziestodniowy termin zwrotu, a gdzie wartość zakupów przekroczy 290 zł zyskasz darmową dostawę.

Do wyboru klientów naszego sklepu pozostają barwniki Wilton w całej, tęczowej palecie kolorów. Posiadamy m.in. barwnik w kolorze brązowym, czerwonym, niebieskim, czarnym, fioletowym, pomarańczowym, różowym, zielonym oraz żółtym. Ciekawe rozwiązanie stanowi wybielający barwnik pozwalający uzyskać śnieżnobiały kolor masy. Doskonale nadaje się zatem do dekoracji cukierniczych z okazji ślubu, chrzcin oraz komunii. Barwnik całkowicie pozbędzie się żółci pochodzącej z masła lub margaryny. Istnieje możliwość zakupu pojedynczych barwników o różnych objętościach lub całego zestawu podstawowych kolorów.

czytaj więcej

Czym wyróżniają się produkowane przez Wilton barwniki?

Nie bez powodu to właśnie barwniki Wilton są najczęściej stosowane przez zawodowych cukierników. Odpowiada za to wysoka jakość produktów oraz pełne bezpieczeństwo ich użytkowania. Barwniki Wilton charakteryzuje skoncentrowana formuła, dzięki czemu nie rozwadniają one masy cukierniczej. Z tego powodu doskonale nadają się do barwienia lukrów plastycznych oraz mas marcepanowych, które muszą zachować pożądaną sztywność.

Oprócz lukrów i mas marcepanowych barwniki spożywcze w żelu Wilton sprawdzą się idealnie również do ciast, biszkoptów, kremów, ciastek i cupcake’ów. Za ich pomocą można przygotować efektowne wyroby cukiernicze o nietypowej kolorystyce. To świetne rozwiązanie zwłaszcza w przypadku tortów i babeczek, które mogą zyskać motyw ulubionej bajki dziecka lub nawiązywać do preferowanej drużyny piłkarskiej świętującego jubilata.

Barwniki Wilton w żelu – wystarczy kilka kropel

Nawet małe opakowanie barwnika spożywczego w żelu marki Wilton może posłużyć Ci w pracy przez długi czas. Produkt ten jest niezwykle wydajny w użyciu. Wystarczy dodać do masy zaledwie kilka kropel za pomocą czystej wykałaczki. Pozwoli to na intensywne zabarwienie wyrobu cukierniczego preferowanym kolorem. Ze względu na wydajność produktu należy stopniowo dozować barwnik, na bieżąco obserwując zmianę koloru. Najlepiej używać barwnika do całej masy przewidzianej na tort, ciasto czy babeczki, ponieważ ponownie trudno będzie uzyskać kolor o identycznym nasyceniu.

Co ważne, barwniki Wilton mają bezpieczny skład i w żaden sposób nie zmieniają smaku ani zapachu barwionych mas, odpowiadając wyłącznie za ich kolorystykę. Z tego powodu zabarwiony na niebiesko krem wciąż może mieć naturalnie śmietankowy smak, a fioletowe ciasto pozostanie autentycznie czekoladowe.