Patyczki i słomki do cakepops'ów i lodów

Wybrane: 0
  • 7 14

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

13 produktów
Patyczki do lizaków...
Patyczki do lodów...
Drewniane patyczki do...
Patyczki do lizaków, 35...
Cena 12,50 zł

(0,36 zł /szt.)

Patyczki do lizaków, 50...
Cena 12,50 zł

(0,25 zł /szt.)

Patyczki do lizaków, 25...
Cena 12,50 zł

(0,50 zł /szt.)

Patyczki do lizaków 35...
Cena 12,50 zł

(0,36 zł /szt.)

Patyczki do lizaków PME 50...
Cena 12,50 zł

(0,25 zł /szt.)

Mini Patyczki do lodów...
Silikomart Mini patyczki do...
Patyczki do lizaków...
Cena 13,99 zł

(0,28 zł /szt.)

Patyczki do lizaków...
Cena 13,99 zł

(0,28 zł /szt.)

Patyczki do lizaków dł. 20...
Cena 14,50 zł

(0,73 zł /szt.)

Patyczki i słomki do cakepops'ów i lodów

Szukasz pomysłu na wyjątkowy deser? Zrób cakepopsy, które na długo zapadną w pamięci Twoich gości! Do przygotowania tych pięknie wyglądających słodkości potrzebujesz nie tylko ciasta i dekoracji, lecz także patyczków. 

W tej kategorii naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości patyczki do lodów i ciast w różnych wariantach.

Patyczki do lodów drewniane i papierowe w ofercie tortytorty.pl

Cakepopsy to deser, który od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Przygotowuje się go na różne okazje, m.in. na wesela, imprezy firmowe, święta czy urodziny. Szczególnie najmłodsi solenizanci chętnie sięgają po pięknie przyozdobione wypieki na patyczkach. Cakepopsy, zarówno wyglądem, jak i smakiem przypominają lizaki. Co ciekawe, można je wygodnie jeść, nie brudząc przy tym rąk.

W naszej ofercie znajdziesz papierowe i drewniane patyczki do lodów oraz cakepopsów w różnych wariantach kolorystycznych. Dzięki temu możesz dopasować je bez żadnych przeszkód do charakteru uroczystości, a także pozostałych dekoracji, jakie znajdą się na sali bądź na słodkim stole.

Patyczki drewniane do lodów i cakepopsów w różnych wariantach

W naszym asortymencie znajdziesz produkty w wielu wariantach – możesz zdecydować się na patyczki o różnej długości (m.in. 20, 15, 10, 8 cm) i średnicy (m.in. 0,6 i 0,2 mm). Dzięki temu dopasujesz je idealnie zarówno do małych, jak i dużych deserów.

Patyczki występują ponadto w kilku uniwersalnych kolorach. Proponujemy patyczki do lizaków drewniane oraz papierowe: białe i kremowe. Co więcej, w zależności od tego, jak dużą imprezę planujesz, produkty te możesz zakupić w opakowaniach zawierających od kilkunastu, aż do 100 sztuk patyczków. 

Patyczki do cakepopsów – jak można je wykorzystać?

W naszym sklepie znajdziesz patyczki do lizaków FunCakes najwyższej jakości, które świetnie sprawdzą się do wykonania wielu pięknych i smacznych deserów. Ich zaletą jest możliwość mrożenia i pieczenia razem z wypiekami w temperaturze max. 230°C.

Lizaki na patyczkach - niecodzienne pomysły

Oferowane patyczki świetnie nadają się do przygotowania cakepopsów, ale nie tylko. Można wykorzystać je również jako bazę pod lizaki bezowe. To piękne, kolorowe słodycze, idealne na imprezę w bajkowym stylu. Ciekawym dodatkiem na słodkie stoły są również lizaki z izomaltu. Można w nich zatopić kwiaty jadalne bądź inne ozdoby i umieścić je na torcie czy innych ciastach. Z pewnością będą prezentować się fenomenalnie – odpowiednio ułożone, przypominają malownicze witraże!

Lody

Jeśli chcesz przygotować pyszne i piękne lody, wybierz drewniane patyczki. To solidne akcesoria, które poradzą sobie z utrzymaniem ciężaru nawet dużych przysmaków. Chcesz  zaskoczyć swoich gości? Poddaj im  ciepłe lody w postaci słodkiej pianki w polewie czekoladowej na patyczkach!

Patyczki jako element dekoracji

Patyczki można również wykorzystać jako element dekoracji np. na torcie. Jeżeli przygotowujesz deser dla fana piłki nożnej, wyścigów samochodowych bądź siatkówki, patyczki możesz zamienić w bramkę, podstawę siatki czy maszt flagi. Patyczki (po uprzednim skróceniu) nadają się ponadto do dekoracji babeczek. Możesz zawiesić na nich etykiety i stworzyć własnoręczne toppery.

W naszej ofercie znajdziesz również: