Pudełka do tortów

  • 1 409

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

111 produktów

Pudełka na torty do zadań specjalnych

Często po upieczeniu tortu lub innego wypieku dla bliskiej osoby pojawia się pytanie, w co zapakować smakołyk, który ma zostać zawieziony do krewnych lub znajomych. Pierwszą rzeczą, jaka przychodzi na myśl, jest talerz ewentualnie patera. Jednak co zrobić w sytuacji, gdy pada deszcz i trzeba pokonać odległość kilkuset metrów z domu do auta? Wówczas najlepszym rozwiązaniem okazuje się wykorzystanie wysokiej jakości kartonika na tort z zamykanym wieczkiem.

Wybór odpowiedniego modelu nie może być przypadkowy i warto poświecić odrobinę czasu, aby dobrać właściwe opakowanie. Ważne, aby pudełko prezentowało się estetycznie i skutecznie chroniło wypiek przed zniszczeniem. Nasz sklep wychodząc naprzeciw Twoim potrzebom, stworzył bogaty asortyment jednorazowych pudełek do tortów w atrakcyjnych cenach.

czytaj więcej

Eleganckie pudełka na wyroby cukiernicze

Polecamy wysokiej jakości opakowania do tortów, pozwalające na bezpieczne przeniesienie lub przewiezienie wypieków. Dzięki zastosowaniu pierwszej klasy tworzyw, pudełka te wyróżnia lekkość i poręczny kształt ułatwiający transport łakoci w dowolne miejsce. Elastyczny i trwały materiał, z którego wykonano opakowania na torty, spełnia wszystkie normy bezpieczeństwa dotyczące kontaktu z żywnością. Dzięki temu masz gwarancję, że łakocie umieszczone w opakowaniach zachowają doskonały wygląd, zapach i smak. W pudełka można zapakować oprócz toru, również inne wyroby cukiernicze, m.in.: muffinki, ciasta, babeczki, ciasteczka i pączki.

W naszej ofercie znajdują się kartoniki wykonane z trzywarstwowego papieru wytrzymałego na uszkodzenie. Zewnętrzna warstwa pudełek na torty została pokryta powłoką laminowaną, zabezpieczającą przed tłuszczem oraz przemoknięciem. Usztywniany spód kartoników i wytrzymałe boki gwarantują maksymalną ochronę wypieku przed zabrudzeniem oraz zniszczeniem apetycznych dekoracji.

W zależności od potrzeb można wybrać modele z ergonomiczną rączką lub bez. Oferujemy również przeźroczyste pudełka na torty wykonane z tworzywa PET z ozdobną wstążką. Transparentny pojemnik na łakocie pozwoli na efektowną jego prezentację podczas transportu oraz przechowywania. Tego typu modele doskonale sprawdzą się zarówno w cukierniach, w kawiarniach, jak i podczas rozmaitych uroczystości okolicznościowych.

Nowoczesne i praktyczne opakowania na torty

Nasz sklep oferuje opakowania na wyroby cukiernicze, które pozwalają na zapakowanie w nich wypieków w rozmaitej wielkości. W asortymencie znajdziesz białe kartoniki z zamykanym wieczkiem w klasycznym kształcie, a także modele ozdobione kolorowymi wzorkami. Polecamy również kartoniki na torty z transparentnym, odkrytym wieczkiem, które sprawia, że pakunek prezentuje się niezwykle efektownie.

Poręczny kształt kartoników pozwala na szybkie i łatwe przenoszenie ich z dowolnego miejsca w sposób profesjonalny oraz komfortowy. Natomiast dzięki wysokiej elastyczności papieru oraz tworzyw PET złożenie pudełka do tortu przebiega szybko i sprawnie. Nowoczesny system pozwala na bezpieczne umieszczenie wewnątrz wypieku oraz jego szczelne zamknięcie.