Pudełko na tort piętrowy

AKTYWNE FILTRY:

45 produktów

Pudełko na tort piętrowy

Torty piętrowe to piękne, okazałe ciasta, które przygotowuje się na ważne okazje. Chrzest, Pierwsza komunia święta, wesele czy jubileusz – to wydarzenia, które nie mogą obejść się bez wybornego i efektownego deseru. W TortyTorty.pl znajdziesz szeroki wybór pudełek na torty piętrowe, które umożliwią wygodny i bezpieczny transport wyrobów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów dopasowanych do potrzeb Twojej pracowni.


czytaj więcej

Pudełko na tort piętrowy – szeroki wybór kształtów i rozmiarów

Pudełko na tort piętrowy, to niezbędnik w każdej pracowni cukierniczej. Dzięki niemu zabezpieczysz tort przed uszkodzeniem na czas transportu. Ciasto w opakowaniu można znacznie wygodniej przenosić z miejsca na miejsce i dostarczać do klientów. Karton na tort piętrowy umożliwia również łatwiejsze przechowywanie wypieku w lodówce. To rozwiązanie, które gwarantuje ochronę i bezpieczeństwo podczas transportowania ciasta samochodem. W naszej ofercie znajdziesz pudełka w różnych rozmiarach i kształtach. Produkty mają zróżnicowaną wysokość, sięgającą od 25 do ponad 40 cm. Pomieszczą wypieki dla dużej liczby osób, złożone z kilku pięter. Opakowania występują w wersji kwadratowej i prostokątnej.

Pudełko na tort – wysokie opakowania w różnych wersjach w sklepie TortyTorty.pl

W naszej ofercie znajdziesz pudełka na tort, których wysokie boki są wykonane z różnych materiałów. Proponujemy klasyczne modele z trwałej i sztywnej tektury. Biały karton to uniwersalne rozwiązanie, które łączy w sobie elegancję i wszechstronność zastosowania. Pasuje zarówno do bardzo wystawnych, jak i prostszych dzieł cukierniczych.

Zwróć uwagę również na pudełka papierowe z okienkiem, które pozwalają łatwo dojrzeć, co znajduje się w opakowaniu. Ciekawą propozycją są także pudełka na tort piętrowy z tworzywa PET. Mają one przezroczyste ścianki, które pięknie eksponują zawartość. Produkty składają się z transparentnych boków oraz pokrywy dostępnej w wielu kolorach (białym, różowym, niebieskim lub czarnym) oraz satynowej wstążki, która dodaje całości szykownego uroku. To bardzo eleganckie i gustowne pudełka, które podkreślają wyjątkowość wypieku.

Karton na tort piętrowy – praktyczne i eleganckie

Oferowane kartony na tort piętrowy, to estetyczne wyroby, które świetnie sprawdzają się do przenoszenia wypieków i magazynowania ich w chłodni. Cechują się solidną i stabilną konstrukcją, która zapewnia bezpieczeństwo przenoszenia wypieków. Dodatkową zaletą pudełek jest to, że są łatwe do złożenia. Co więcej, niektóre opakowania wyposażone są w ergonomiczny uchwyt.

Dlaczego warto zdecydować się na proponowane rozwiązania? Oferowane pudełka to nowoczesne konstrukcje, które zaprojektowano w taki sposób, aby umieszczenie w ich wnętrzu wypieku nie sprawiało żadnych trudności. Opakowania na torty sprawdzą się zarówno w kawiarniach, cukierniach, jak i domowych pracowniach cukierniczych.