Posypka waflowa

Wybrane: 0
  • 14 33

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

10 produktów

Bardzo prostym w użyciu produktem do dekoracji cukierniczych jest posypka waflowa na tort. Wykonanie ciekawej i efektownej dekoracji z posypki nie wymaga żadnych specjalnych umiejętności. Posypka waflowa dostępna w wielu różnych kolorach wyzwala kreatywność, co pozwala tworzyć na torcie najbardziej pomysłowe scenerie. Jej neutralny smak nie zmienia smaku tortu, co ucieszy osoby, które poszukują alternatywy dla przeważnie bardzo słodkich posypek cukrowych.

Posypka waflowa – zastosowanie

Posypka waflowa na tort nadaje się do dekoracji zarówno boków tortu, jak i jego górnej powierzchni. Jej niezwykła struktura daje wrażenie miękkości oraz puszystości. Z tego powodu często korzystają z niej rodzice małych dzieci, przygotowując torty dla swoich pociech. Posypka waflowa doskonale nadaje się do imitacji różnych faktur np. trawy, futerka czy włosów. Bez trudu można przy pomocy posypki „namalować” na torcie ciekawy i zabawny świat, nawiązujący stylistyką do najpopularniejszych dziecięcych bajek. Posypkę wykorzystasz także do dekoracji innych, kolorowych deserów.

czytaj więcej

Dekorowanie posypką waflową nie ogranicza się jedynie to wielobarwnych i fantazyjnych tortów dla najmłodszych. Elegancki tort okolicznościowy, do którego dobierzemy odpowiedni kolory posypki, może bardzo dobrze się prezentować. Gustownie ułożona posypka waflowa w subtelnym kolorze pięknie ozdobi tort komunijny, a nawet ślubny. Ważne będzie zachowanie umiaru, a także umiejętny dobór kolorów do pozostałych elementów dekoracyjnych.

Posypka waflowa na tort – kolory

W naszym sklepie znajdziesz najpopularniejsze kolory posypek waflowych.

Biała posypka waflowa występuje w dwóch rozmiarach – klasycznym i drobnym. Ten kolor bardzo ładnie ozdabia boki tortów obłożone jasnym kremem. Równie ciekawie prezentuje się na tle ciemnej czekolady. Na tortach dziecięcych może imitować puszysty śnieg.

Intensywnie niebieska drobna posypka waflowa na tort z okazji baby shower, Chrztu lub pierwszych urodzin zaskakuje wyrazistością i intensywnością koloru. Udekorujesz nią również torcik urodzinowy dla małego miłośnika morskich klimatów.

Drobna żółta posypka waflowa to bardzo przyjemny oraz wyrazisty akcent kolorystyczny. Świetnie podkreśli kolorystykę dziecięcych tortów urodzinowych, gdzie może udawać nadmorski piasek.

Posypka w kolorze zielonej oliwki doskonale imituje trawę, a nawet murawę boiska.

Różowa posypka to ulubiona dekoracja na tort Państwa małej księżniczki. Ponadto idealnie pasuje do zdobienia tortów na Chrzest lub baby shower.

Zachęcamy do zabawy z kolorem. Nasze posypki waflowe możemy dowolnie łączyć. Efekt 3D gwarantowany!