Podkłady pod monoporcje

Podkłady pod monoporcje to nieocenione produkty w organizacji przyjęć, wesel, imprez firmowych, czy uroczystości rodzinnych. Każdy cukiernik i pasjonat domowych wypieków, powinien zaopatrzyć się w odpowiednie podkłady. W naszym sklepie posiadamy szeroki wybór produktów tego typu. Więc niezależnie od tego, jaki deser masz w planach, u nas z pewnością znajdziesz dokładnie to, czego szukasz.

Gdzie przydadzą się monoporcje?

A czym właściwie są monoporcje? To elegancki deser przeznaczony dla jednej osoby. Są one charakterystyczne dla nowoczesnego cukiernictwa. Słowo to pochodzi z języka włoskiego i z czasem zaadaptowało się również w polskim nazewnictwie cukierniczym. Monoporcje coraz częściej wypierają klasyczne ciasta. Są nie tylko atrakcyjne wizualnie, lecz także dają możliwość próbowania różnego rodzaju deserów.

Podkłady pod monoporcje przydadzą się na wszelkiego rodzaju przyjęciach i imprezach okolicznościowych oraz do prezentowania i serwowania deserów w cukierniach i kawiarniach.

Stwórz niepowtarzalny candy bar

Na wszelkiego rodzaju wydarzeniach coraz większą popularnością cieszą się tzw. candy bary. To specjalnie zaaranżowane kąciki ze słodyczami, gdzie goście mogą częstować się różnorodnymi deserami, ciastami i innymi wymyślnymi wyrobami cukierniczymi. Można więc powiedzieć, że na candy bar składają się różnego rodzaju monoporcje.

W planowaniu takiej atrakcji niezbędne będą zatem dopasowane do danego deseru podkłady pod monoporcje. Dzięki nim goście w wygody sposób będą mogli nakładać sobie kolejne desery, a cały słodki stół zyska estetyczny i atrakcyjny wygląd.

Solidne wykonanie i wytrzymałość

Podkład pod monoporcję jest zdecydowanie mniejszy nić tradycyjny podkład pod tort. Dzięki temu idealnie nadaje się do serwowania mniejszych deserów. Produkty dostępne w naszym sklepie są solidnie wykonane, odporne na działanie wody lub tłuszczu i odpowiednie do kontaktu z żywnością. Wiele z nich posiada specjalne uchwyty, które w znaczący sposób są w stanie ułatwić ich użytkowanie. Oferujemy szeroki wybór rozmiarów i kształtów podkładów pod monoporcje, aby dopasowanie odpowiedniego modelu było jeszcze prostsze.

Podkładki pod tort dostępne w ofercie naszego sklepu wykonane są z dwóch rodzajów materiałów. Pierwsza opcja to podkłady wykonane z grubego kartonu, dodatkowo zabezpieczone za pomocą folii. Drugi rodzaj jest wykonany z wytrzymałego plastiku, białego lub czarnego, w zależności od preferencji. Dopasuj podkład pod monoporcje do swoich oczekiwań estetycznych.