Podkłady białe

Wybrane: 0
  • 2 999

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

55 produktów

Białe podkłady pod torty

Pyszne wypieki towarzyszą wielu uroczystościom okolicznościowym, a stałym elementem podczas słodkiego poczęstunku jest tort, a to wymaga zastosowania właściwego podkładu. Osoby, które nie chcą psuć estetyki stołu mogą wybrać sztywny podkład pod tort. Jego wybór nie może być przypadkowy.

To właśnie sztywny podkład pod wypiek zapewnia jego elegancką prezentację, estetyczny wygląd podczas serwowania oraz pozwoli zachować wyrazisty aromat. Wysokiej jakości podkład pod tort nie zawiera substancji zmieniających smak i zapach. Podkład koloru białego idealnie wpasuje się w tak ważne uroczystości, jak Chrzest, Pierwsza Komunia Święta oraz Ślub.

czytaj więcej

Sztywny podkład pod tort na rozmaite okazje

W tym dziale oferujemy rozmaite modele podkładów pod słodkie wypieki. Po wyjęciu z formy tortu, sernika, makowca, babki, a także innego ciasta można je umieścić na okrągłej lub na kwadratowej podstawie. Biały podkład pod tort stanowi gustowną podstawę pod wypiek wykonany w dowolnej estetyce. Jasny podkład może zostać zastosowany podczas podawania ciemnych ciast, kolorowych, a nawet białych.

Podkłady Decora

Polecamy podkłady pod torty marki Decora wykonane z lekkich materiałów w okrągłych i kwadratowych kształtach. Gruba oraz sztywna podstawa zapewnia bezpieczne i higieniczne przechowywanie wypieku. Ponadto podkłady Decora wyprodukowano z tworzyw niewchodzących w interakcje biochemiczne z żywnością. Dlatego mogą z nią mieć bezpośredni kontakt. W przypadku modeli marki Decora wszystkie podkłady zostały odpowiednio zabezpieczone i można na nich wykonywać dekoracje tortów, a na podkładach nie zostanie tłusty ślad.

W zależności od potrzeb można wybrać, sztywne podkłady z tektury falistej pokryte warstwą zabezpieczającą przed tłuszczem i przemakaniem. Podkłady wykonane z tektury oraz papieru są jednorazowe. W naszej ofercie znajdują się również sztywne dwustronnie laminowane podkłady białe marki Modecor. Polecamy także trwałe podstawki do monoporcji z uchwytem od Pavoni wykonane ze sztucznego tworzywa. W ofercie dostępne są modele kwadratowe, prostokątne i okrągłe. Świetnie sprawdzą się do prezentacji wypieków np. na „słodkich stołach”, tak obecnie modnych.

Na jakie okazje i przyjęcia wybrać biały podkład pod tort

Solidny podkład stanowi efektowną dekorację wypieku na wielu uroczystościach okolicznościowych, takich jak: chrzciny, komunie, urodziny, imieniny, jubileusze, wesela, bankiety oraz inne uroczystości okolicznościowe. Taki podkład świetnie sprawdzi się zarówno w restauracji podczas organizacji hucznych przyjęć, balów, jak i w trakcie domowych uroczystości.