Wydruki spożywcze

Wybrane: 0
  • 15 250

AKTYWNE FILTRY:

28 produktów
Wydruk spożywczy na...
Wydruk spożywczy na opłatku...
Wydruk spożywczy na...
Cena podstawowa 290,00 zł Cena 250,00 zł

(25,00 zł /szt.)

  • SALE
Wydruk spożywczy na opłatku...
Cena podstawowa 190,00 zł Cena 150,00 zł

(15,00 zł /szt.)

  • SALE
Wydruk na opłatku,...
  • NEW
Wydruk na papierze cukrowym...
  • NEW
Wydruk na opłatku A4,...
Wydruk na papierze...
Wydruk na papierze...
  • SALE
Wydruk na opłatku A4,...
Cena podstawowa 190,00 zł Cena 150,00 zł

(15,00 zł /szt.)

  • SALE
Wydruk na opłatku,...
Wydruk na papierze cukrowym...
Wydruk na opłatku A4,...
Wydruk na papierze...
Opłatek na tort Psi Patrol,...
Taśma filmowa z Twoimi...
Wydruk spożywczy na...
Opłatek na tort Kraina Lodu...
Opłatek na tort Spider Man,...
Opłatek na tort Psi Patrol...
Opłatek na tort LOL...
Opłatek na tort Avengers,...
Magic spray Modecor, lakier...
Wydruk spożywczy...

Wydruki spożywcze na tort to ciekawy sposób na udekorowanie wypieków, który nada im niepowtarzalny i niezapomniany wygląd. Możliwość stworzenia wydruku z własną grafiką lub zdjęciem, pozwoli na podkreślenie indywidualnego charakteru obdarowanej osoby. Zobaczenie na torcie ulubionej postaci z bajki lub superbohatera, na pewno wywoła uśmiech na twarzy małego jubilata.

Wydruk spożywczy – co to jest?

Wydruki spożywcze mają postać jadalnego opłatka, na który naniesiony jest kolorowy print.  Istnieje także możliwość nadrukowania wzoru na papier cukrowy lub bezcukrowy. W ofercie naszego sklepu znajdziesz zarówno gotowe wzory, inspirowane postaciami z popularnych produkcji animowanych, a także tematyczne dekoracje odpowiednie dla młodych pasjonatów aut lub dinozaurów. Zaryzykujemy stwierdzenie, że nawet ci nieco starsi chłopcy ucieszą się na widok postaci z uniwersum Marvela, czy DC.

Jeśli natomiast nie przekonuje Cię żadna z proponowanych opcji, możemy wykonać spersonalizowany wzór zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. W ten sposób możesz na przykład ozdobić tort dla ukochanej osoby przy pomocy Waszego wspólnego zdjęcia. Posiadamy profesjonalny sprzęt, który zapewnia wysoką jakość wydruku, a zamówienia realizujemy w ekspresowym tempie. Wystarczy, że prześlesz na nasz adres mailowy odpowiednią grafikę, a my wykonamy dla Ciebie resztę.

Wydruki spożywcze na każdy tort

Wydruki spożywcze to świetny sposób na udekorowanie ciast urodzinowych i okazjonalnych. Przygotujemy dla Ciebie wydruk ze zdjęciem lub przesłaną grafiką okolicznościową, np. na pierwszą Komunię Świętą.

Nie musisz się obawiać, czy zamówione wydruki spożywcze będą pasowały do rozmiaru Twojego ciasta. Oferujemy opłatki o wymiarze kartki A4 (20 × 28 cm). Wydruki spożywcze można dowolnie wycinać i nadawać im pożądane kształty, ponieważ świetnie poddają się cięciu nożyczkami, nie rwą się i nie strzępią.

Wydruki spożywcze – wskazówki

Jeśli chcesz udekorować swoje wypieki, używając wydruku spożywczego, musisz jednak zwrócić uwagę na to, jaki rodzaj ciasta planujesz przygotować. Aby dekoracje cukiernicze dobrze się trzymały i zachowały estetyczny wygląd, potrzebują wilgotnego podłoża. Mimo tego i tak powinny się sprawdzić w przypadku tortów pokrytych masą cukrową lub suchych powierzchni.
Pokryj swój wypiek kremem, masą maślaną lub bitą śmietaną i ciesz się niepowtarzalnym wyglądem Twojego wyrobu. Po ozdobieniu ciasta wydrukiem unikaj przechowywania go w zamkniętym pudełku. Nie martw się, jeśli na początku opłatek lekko się pomarszczy – to całkowicie normalne, po godzinie powinno zniknąć.