Styrodury

AKTYWNE FILTRY:

10 produktów

Podkłady pod tort styrodur

W rozbudowanej ofercie tortytorty.pl znajdziesz trwałe i niezawodne styrodurowe podkłady pod tort. Styrodur, z którego są wykonane, zapewnia odpowiednie podparcie wypiekom, dzięki czemu mogą pięknie prezentować się podczas różnych uroczystości. Szykujesz tort na urodziny, chrzest, pierwszą komunię świętą lub wesele? Koniecznie wyposaż się w podkłady z naszego sklepu! Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, które przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Dlaczego warto wyposażyć się w podkłady pod tort ze styroduru?

Szczególnie większe torty zdecydowanie nie należą do lekkich wypieków. Złożone z wielu warstw, pięter i przyozdobione licznymi dodatkami torty, wymagają odpowiedniej podstawy, takiej, która bez problemu poradzi sobie z ich ciężarem. Doskonałym wyborem są oferowane w tej kategorii podkłady pod tort. Styrodur charakteryzuje się lekkością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to materiał sztywny i gruby, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie podkład nie pęknie, ani się nie przełamie, gdy będzie na nim ustawiony starannie przygotowany przez Ciebie wypiek.

Czym charakteryzują się dostępne w naszej ofercie podkłady ze styroduru?

W naszej ofercie znajdziesz niejeden podkład pod tort okrągły. Styrodur t ma grubość 2 cm, co przekłada się nawysoki poziom trwałości tych produktów. Występują w wielu wariantach rozmiarowych. Możesz zdecydować się na podkłady o średnicach: 20, 22, 24, 26 czy 28 cm lub większe modele o przekroju do 40 cm. Należy pamiętać, że podkłady nie posiadają atestów do kontaktu z żywnością. Z racji tego, pomiędzy krążkiem a wypiekiem należy umieścić np. cienką podkładkę pod tort, którą można stosować z wypiekami. W naszej ofercie dostępne są również podkładki w różnych kolorach, które można z łatwością dopasować do tortów w różnych stylach.

Dlaczego warto zdecydować się styrodur? Podkłady najwyższej jakości w ofercie tortytorty.pl

Podkłady styrodurowe zapewniają stabilność tortom. Doskonale sprawdzą się w przypadku niskich wypieków, jak i wielopiętrowych. Krawędzie krążków można dowolnie dekorować – pokrywać kremem czy obwiązywać wstążeczkami. Dzięki temu będą świetnie prezentować się na weselnym czy urodzinowym stole. Co więcej, podkład ułatwia również transport wypieków i minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia w różnych okolicznościach. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą podkładów w sklepie tortytorty.pl!