Styrodury

AKTYWNE FILTRY:

10 produktów
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...
Podkład pod tort okrągły...

Podkłady pod tort styrodur

W rozbudowanej ofercie tortytorty.pl znajdziesz trwałe i niezawodne styrodurowe podkłady pod tort. Styrodur, z którego są wykonane, zapewnia odpowiednie podparcie wypiekom, dzięki czemu mogą pięknie prezentować się podczas różnych uroczystości. Szykujesz tort na urodziny, chrzest, pierwszą komunię świętą lub wesele? Koniecznie wyposaż się w podkłady z naszego sklepu! Zapraszamy do zapoznania się z propozycjami, które przygotowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach.

Dlaczego warto wyposażyć się w podkłady pod tort ze styroduru?

Szczególnie większe torty zdecydowanie nie należą do lekkich wypieków. Złożone z wielu warstw, pięter i przyozdobione licznymi dodatkami torty, wymagają odpowiedniej podstawy, takiej, która bez problemu poradzi sobie z ich ciężarem. Doskonałym wyborem są oferowane w tej kategorii podkłady pod tort. Styrodur charakteryzuje się lekkością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Jest to materiał sztywny i gruby, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybrany przez Ciebie podkład nie pęknie, ani się nie przełamie, gdy będzie na nim ustawiony starannie przygotowany przez Ciebie wypiek.

Czym charakteryzują się dostępne w naszej ofercie podkłady ze styroduru?

W naszej ofercie znajdziesz niejeden podkład pod tort okrągły. Styrodur t ma grubość 2 cm, co przekłada się nawysoki poziom trwałości tych produktów. Występują w wielu wariantach rozmiarowych. Możesz zdecydować się na podkłady o średnicach: 20, 22, 24, 26 czy 28 cm lub większe modele o przekroju do 40 cm. Należy pamiętać, że podkłady nie posiadają atestów do kontaktu z żywnością. Z racji tego, pomiędzy krążkiem a wypiekiem należy umieścić np. cienką podkładkę pod tort, którą można stosować z wypiekami. W naszej ofercie dostępne są również podkładki w różnych kolorach, które można z łatwością dopasować do tortów w różnych stylach.

Dlaczego warto zdecydować się styrodur? Podkłady najwyższej jakości w ofercie tortytorty.pl

Podkłady styrodurowe zapewniają stabilność tortom. Doskonale sprawdzą się w przypadku niskich wypieków, jak i wielopiętrowych. Krawędzie krążków można dowolnie dekorować – pokrywać kremem czy obwiązywać wstążeczkami. Dzięki temu będą świetnie prezentować się na weselnym czy urodzinowym stole. Co więcej, podkład ułatwia również transport wypieków i minimalizuje ryzyko ich uszkodzenia w różnych okolicznościach. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą podkładów w sklepie tortytorty.pl!