Podkład pod tort piętrowy

AKTYWNE FILTRY:

66 produktów

Dekoracyjne podkłady pod tort piętrowy

Podkłady pod tort piętrowy powinny być zarówno wytrzymałe, jak i piękne. Nie tylko zabezpieczają wypiek przed przesuwaniem się, ale również mają ważny wymiar dekoracyjny. Tym samym zachęcamy do zakupu wyjątkowych podkładów pod tort piętrowy w m. in. kolorze złotym, białym, czarnym i srebrnym. Mają one różnorodne kształty: okrągłe, kwadratowe i prostokątne.


czytaj więcej

Grube podkłady pod tort piętrowy

Jeśli potrzebujesz podkładu pod tort piętrowy, przede wszystkim wybierz któryś z modeli o większej grubości. Polecamy między innymi sztywne podkłady Decora, które doskonale spisują się na eleganckich przyjęciach z okazji urodzin, ślubu, wieczoru panieńskiego, baby shower, chrztu i innych imprez okolicznościowych. Dużym zainteresowaniem cieszą się też nasze grube podkłady pod torty piętrowe w nietuzinkowych barwach. Mamy w sprzedaży m.in.: 

  • niebieskie podkłady pod tort piętrowy,
  • czerwone podkłady pod tort piętrowy,
  • zielone podkłady pod tort piętrowy,
  • turkusowe podkłady pod tort piętrowy,
  • różowe podkłady pod tort piętrowy,
  • pomarańczowe podkłady pod tort piętrowy.

Podkład pod tort ze styroduru

W naszej ofercie znajdziesz wiele rodzajów podkładów pod tort, zarówno pod względem kształtu, jak i koloru oraz materiału, z jakiego są wykonane. Oprócz popularnych podkładów pod torty piętrowe wykonanych ze wzmocnionej tektury, w naszej ofercie znajdziesz podkłady ze styroduru. Należy jednak pamiętać, że tego typu akcesoria cukiernicze z oferty naszego sklepu TortyTorty.pl, nie nadają się do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Pomiędzy krążkiem styrodurowym a wypiekiem koniecznie umieść cienką tackę (podkład) przeznaczoną do kontaktu z żywnością. Oferujemy cienkie podkłady ze specjalną warstwą zabezpieczającą – odporną na działanie wilgoci czy tłuszczu.

Podkład pod tort piętrowy cena

Szukasz podkładu pod tort piętrowy w atrakcyjnej cenie? Postaw na naszą ofertę akcesoriów cukierniczych! Nie tylko zapewniamy różnorodne produkty do zastosowania przez amatorów wypieków czy profesjonalne pracownie cukiernicze, ale także dbamy o konkurencyjne ceny oraz szybkie dostawy pod wskazany adres. Zachęcamy do zakupu większej ilości podkładów pod tort, a także do śledzenia naszej propozycji. Stale aktualizujemy ofertę tak, by odpowiadała na potrzeby każdego naszego klienta!

Podkład pod tort piętrowy gdzie kupić

Szukając podkładu pod tort piętrowy, zwróć uwagę na jakość jego wykonania oraz producenta. Nasz sklep współpracuje tylko z najlepszymi na rynku dostawcami, w tym ze sprawdzonymi firmami z Polski. Kupisz u nas różnokolorowe podkłady pod tort piętrowy, które będą funkcjonalne i piękne. Wraz z tymi niebywale przydatnymi wyrobami, możesz zamówić np. wydruki opłatkowe ze spersonalizowaną grafiką, ozdoby cukrowe na torty, na różne okazje, czy też wytrzymałe opakowania cukiernicze: pudełka na torty piętrowe w wielu dostępnych wymiarach.