Podkłady kwadratowe

Wybrane: 0
  • 2 209

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

40 produktów

Podkłady kwadratowe pod tort w różnych wersjach

Podkłady kwadratowe pod torty mają różne grubości, wymiary, a także są tworzone z różnych, wytrzymałych materiałów. W naszym sklepie znajdziesz podkłady cienkie (kilkumilimetrowe), a także podkłady grube (grubość około 1 cm). Największym zainteresowaniem cieszą się wersje w kolorach srebrnym lub białym. Białe podkłady kwadratowe spiszą się pod torty w dowolnym stylu. Srebrne idealnie nadają się pod ciasta na różne specjalne okazje. Pamiętaj także, aby przy wyborze zwrócić uwagę na sposób wykończenia - podkłady mogą mieć gładkie lub karbowane brzegi, a także jedno- lub dwustronnie laminowane powierzchnie.


czytaj więcej

Podkłady dwustronnie laminowane

Dzięki różnorodnym kolorom i kształtom podkładów, będziesz mogła dostosować je do wypieków na każdą okazję i w każdym możliwym stylu. Baw się konwencją, by tworzyć efektowne kompozycje z tortami. Warto zainteresować się podkładami pod torty dwustronnie laminowanymi z jedną stroną złotą, a drugą czarną. Ich specjalne powłoki ochronne zwiększają odporność podkładów na wilgoć, wodę, tłuszcz. Spełniają one też normy dotyczące kontaktu z żywnością. Ponadto są delikatnie błyszczące - pełnią dodatkową funkcję dekoracyjną.

Podkłady kwadratowe pod torty eleganckie

Zapraszamy do kupna podkładów kwadratowych pod eleganckie torty. Takie akcesoria nie tylko są funkcjonalne, ale także stanowią dodatkowy element dekoracyjny dla ciasta. Podkłady kwadratowe warto wykorzystać pod torty komunijne, torty ślubne czy torty z okazji jubileuszu. Elegancji z pewnością dodadzą ich uniwersalne kolory np. biały, złoty, czarny czy srebrny. Takie podkłady kwadratowe pięknie współgrają z dekoracjami cukierniczymi w zbieżnej barwie – mowa np. o topperach, jadalnym złocie, figurkach cukrowych czy  opłatkach tortowych. Staraj się, by wybrany podkład pasował do tortu nie tylko pod kątem wymiarów - powinien być również wykonany w podobnym stylu.

Podkłady do monoporcji, ciastek i ciasteczek

W ofercie TortyTorty.pl znajdziesz nie tylko standardowe podkłady kwadratowe pod torty, ale także podkłady do monoporcji. Takie wyroby wykonane są ze sztywnego tworzywa sztucznego, gwarantując wspaniałą prezencję dla mniejszych deserów. Podkłady do monoporcji warto wykorzystać na takie okazje, jak urodziny, baby shower czy przy aranżowaniu weselnych słodkich stołów! Dużym zainteresowaniem naszych klientów cieszą się podkłady z powierzchnią antypoślizgową marki Silikomart, które dodatkowo są kompatybilne z większością form silikonowych do monoporcji tego samego producenta. Zachęcamy do śledzenia naszej oferty, która jest stale aktualizowana tak, by podążać za nowymi trendami i oczekiwaniami kupujących.

W naszym sklepie znajdziesz nie tylko wiele podkładów pod torty, ale także szeroki wybór form silikonowych, wykrawaczek i wsporników do tortów, które doskonale sprawdzą się zarówno w domowej kuchni, jak i do celów profesjonalnego cukiernictwa. Zapraszamy do zakupów i tworzenia wyjątkowych wypieków!