Foremki do muffinek

Wybrane: 0
  • 33 49

AKTYWNE FILTRY:

6 produktów
Forma do muffinek, 12...
Forma na muffinki czerwona,...
Silikonowa forma do...
Forma do minimuffinek 24...
Forma do muffinek Jumbo, 6...
Forma do minimuffinek 12...

Foremki do muffinek pozwolą Państwu na stworzenie smakowitych ciasteczek o idealnym kształcie. Dzięki nim uzyskasz babeczki w dowolnym rozmiarze w bardzo prosty sposób. Te apetycznie wyglądające wypieki na jeden kęs uświetnią każde przyjęcie czy spotkanie w gronie rodziny czy znajomych. Dzieci je uwielbiają! Świetnie smakują zarówno w słodkiej, jak i wytrawnej wersji. Z foremkami ze sklepu TortyTorty.pl każdemu uda się stworzyć wyjątkowe słodkości. Sprawdź nasze silikonowe, metalowe oraz papierowe foremki do muffinek.

Klasyczne metalowe foremki do muffinek

Niezmienną popularnością cieszą się metalowe formy do muffinek. Nie zmieniają one smaku wypieków, a przy tym są bezpieczne w użytkowaniu i bardzo wytrzymałe. Posiadają powłokę adhezyjną, za sprawą której nie musisz używać do pieczenia papilotek. Sprawia ona, że ciasto nie przywiera do ścianek, dlatego wyjęcie gotowych babeczek okazuje się niezwykle wygodne. Takie foremki do muffinek sprzyjają równemu pieczeniu się ciasta. Oferujemy blaszki przeznaczone do babeczek o standardowej wielkości oraz większych. Masz do wyboru warianty o różnej liczbie gniazd, jak również głębokości.

czytaj więcej

Nowoczesne foremki silikonowe do muffinek

Polecamy silikonowe foremki do muffinek, które wyróżnia wyjątkowa lekkość. Materiał, z którego je wykonano, nie pochłania zapachów, a przy tym łatwo utrzymać go w czystości. Ciasto się do niego nie klei, co znacznie ułatwia wyjęcie gotowych wypieków. Wykazuje on bardzo dużą odporność na wysoką (jak i niską) temperaturę, dlatego nie musisz obawiać się, że foremki silikonowe do muffinek ulegną uszkodzeniu podczas pieczenia. Występują one w różnych kolorach, kształtach oraz rozmiarach. Znajdą je Państwo zarówno w formie panelu do jednoczesnego pieczenia kilku sztuk babeczek, jak i w wersji pojedynczej. Drugi wariant stanowi przy okazji ciekawą ozdobę, której nie trzeba od razu zdejmować. Nie wymagają one natłuszczania ani używania papilotek. Niektóre z nich można myć w zmywarce, co więcej zajmują niewiele miejsca.

Papierowe foremki do muffinek w fantazyjne wzory

Kolejny wariant to papierowe foremki do muffinek. Mogą mieć one postać delikatnych papilotek służących do umieszczenia w blasze lub silikonowych formach. Ze względu na to, że nie są sztywne, nie należy używać ich samodzielnie. Poza tym papierowe foremki wykonuje się też z grubszego, wzmocnionego papieru. Niektóre z nich posiadają dodatkowo stelaże, które usuwa się po upieczeniu i wystudzeniu wypieku. Nie tracą one kształtu pod wpływem ciasta ani wysokiej temperatury. Należy pamiętać, że do takich foremek potrzeba płaskiej blaszki lub rusztu, aby wstawić je do piekarnika.

Istnieją również foremki z papieru, które nie nasiąkają tłuszczem, co stanowi duże ułatwienie podczas pracy. Nierzadko zdobią je ciekawe wzory i kolory, co czyni je wyjątkową ozdobą każdego przyjęcia. Wybierz je, jeśli pieczesz rzadko bądź nie chcesz kupować dużej blaszki.

Foremki do muffinek i o wiele więcej!

Z naszych produktów korzystają profesjonalni cukiernicy, a także osoby dopiero rozpoczynające swoją przygodę z pieczeniem. Metalowe i silikonowe foremki do muffinek nadają się do wielokrotnego użytku, a przy tym pochodzą od renomowanych producentów, dlatego posłużą Państwu niezawodnie przez długi czas. Ponadto wśród oferowanych produktów znajdziesz różnorodne dekoracje i akcesoria cukiernicze, z którymi ozdobisz swoje babeczki w niepowtarzalny sposób. Jeśli mają Państwo pytania dotyczące asortymentu ze sklepu internetowego TortyTorty.pl, zapraszamy do kontaktu. Postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.

W naszej ofercie znajdziesz również: