Wsporniki do tortów i patyczki

Wybrane: 0
  • 3 680

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

27 produktów
Patyczki do lodów...
Wsporniki do piętrowych...
Cena 18,90 zł

(2,36 zł /szt.)

Wsporniki do piętrowych...
Cena 18,90 zł

(1,58 zł /szt.)

Wsporniki do piętrowych...
Cena 18,90 zł

(4,73 zł /szt.)

Wsporniki drewniane...
Wsporniki do tortów...
Patyczki do lizaków, 25...
Cena 12,50 zł

(0,50 zł /szt.)

Wspornik do tortów...
Patyczki do lizaków 35...
Cena 12,50 zł

(0,36 zł /szt.)

Patyczki do lizaków...
Patyczki do lizaków PME 50...
Cena 12,50 zł

(0,25 zł /szt.)

Drewniane patyczki do...
Patyczki do waty cukrowej,...
Cena 29,99 zł

(0,30 zł /szt.)

Patyczki do lizaków, 35...
Cena 12,50 zł

(0,36 zł /szt.)

Patyczki do lizaków...
Cena 13,99 zł

(0,28 zł /szt.)

Patyczki do lizaków, 50...
Cena 12,50 zł

(0,25 zł /szt.)

Patyczki do lizaków...
Cena 13,99 zł

(0,28 zł /szt.)

Mini Patyczki do lodów...
Silikomart Mini patyczki do...
Wsporniki do piętrowych...
Separator do tortów...
Wsporniki drewniane do...
Cena 15,90 zł

(1,33 zł /szt.)

Wsporniki do piętrowych...
Wsporniki do tortów...

Wsporniki do tortów to nieocenieni pomocnicy w tworzeniu bardziej złożonych aranżacji ciast i deserów. Dzięki nim stworzenie nawet kilkupiętrowego tortu nie jest już wyzwaniem. W ofercie sklepu tortytorty.pl znajdziesz wsporniki w różnych odsłonach, które mogą stać się częścią Twojego cukierniczego asortymentu.

czytaj więcej

Wsporniki do tortów – dlaczego warto z nich korzystać?

Torty piętrowe są nie tylko efektowne, lecz także praktyczne. Wyobraźmy sobie tort weselny dla 200 gości, rozmieszczony na jednym poziomie – jego potężny rozmiar, mógłby generować liczne problemy z transportem. Taki wypiek mógłby ponadto prezentować się o wiele mniej atrakcyjnie niż jego piętrowa alternatywa.

 

Aby jednak piętrowy tort utrzymywał swój kształt i trzymał pion, konieczne jest zastosowanie dodatkowego wsparcia. Samo ciasto nie będzie w stanie podtrzymywać ciężaru kolejnych pięter. W cukiernictwie stosuje się więc wsporniki do tortów piętrowych. Mają one postać drewnianych, bambusowych lub plastikowych patyczków. Dostępne są w różnych rozmiarach, jednak jeśli zajdzie taka konieczność, bardzo łatwo reguluje się ich wysokość. Wystarczy uciąć ich końcówkę za pomocą nożyczek.

Patyczki i słomki do cakepops'ów i lodów – stwórz niepowtarzalne desery

Na wszelkiego rodzaju przyjęciach okolicznościowych, coraz większą popularnością cieszą się tzw. candy bary. Słodkie kąciki umożliwiają gościom częstowanie się monoporcjami i ciastami. Aby całość prezentowała się atrakcyjnie, warto zadbać o odpowiednie akcesoria cukiernicze. Patyczki i słomki do cakepops'ów i lodów to prawdziwy must have w pracowni cukiernika. Cakepopsy wyglądają bardzo nowocześnie i z pewnością zwrócą uwagę gości. W sklepie tortytorty.pl znajdziesz patyczki drewniane i papierowe. Niektóre modele nadają się do pieczenia w piekarniku, co znacznie ułatwia cały proces twórczy.

Wsporniki do tortów i patyczki do słodkich wyrobów ze sklepu tortytorty.pl

Wsporniki do tortów oraz patyczki do cakepops’ów i lodów, to podstawa wyposażenia każdego amatora i profesjonalnego cukiernika. Aby tworzyć wymyślne, słodkie kompozycje, należy najpierw zgromadzić niezbędne narzędzia i akcesoria. Wszystkie potrzebne rozwiązania znajdziesz w naszym sklepie. Oferujemy wsporniki i patyczki w wygodnych zestawach. Opakowania liczą od kilkunastu do kilkudziesięciu sztuk. Z racji tego można bez problemu znaleźć ofertę dopasowaną do swoich potrzeb.