Masa cukrowa

Wybrane: 0
 • 3 345

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

175 produktów
Czekolada plastyczna ciemna...
Masa cukrowa Saracino do...
Masa cukrowa 2,5 kg biała...
Masa cukrowa 5 kg biała...
Czekolada plastyczna biała...
Masa cukrowa Saracino do...
 • HIT
Marcepan kolor naturalny...
Masa do kwiatów biała pasta...
Masa marcepanowa 5x100 g...
Masa cukrowa modellabile do...
Cena podstawowa 239,99 zł Cena 189,99 zł

 • SALE
Masa cukrowa 1 kg biała...
Masa cukrowa Modellabile do...
Czekolada plastyczna czarna...
Masa marcepanowa kolor...
Masa do kwiatów biała by...
Pasta dekoracyjna do...
Czekolada plastyczna biała...
Masa cukrowa 2,5 kg biała...
Masa czekoladowa do rzeźb...
Czekolada plastyczna...
Masa cukrowa do figurek...
Pasta dekoracyjna do...
 • NEW
Mieszanka do koronek Toffi,...
 • NEW
Masa cukrowa do figurek...

Torty pieczemy zwykle na wyjątkowe okazje. Dbamy więc o to, aby wyglądały pięknie, a każdy szczegół był dopracowany. Produktem, który zdecydowanie ułatwi przystrojenie tortu, jest masa cukrowa. Posiadamy w ofercie gotowe masy plastyczne od czołowych producentów. Specjalne właściwości, które nadano mieszankom, sprawiają, że mają one szerokie zastosowanie. W naszym sklepie znajdziesz:

 • białą masę cukrową,
 • kolorową masę cukrową,
 • specjalną masę cukrową do modelowania lub do rzeźbienia,
 • czekoladę plastyczną i marcepan,
 • masę cukrową na specjalne okazje.

Wszystkie nasze masy cukrowe są elastyczne, łatwe do rozwałkowania i nie przyklejają się do blatu. Dostępne są w dużych ekonomicznych pudełkach lub w opakowaniach o mniejszej pojemności. Wszystko zgodnie z Twoimi potrzebami.

czytaj więcej

Biała masa cukrowa

Tego typu masa cukrowa służy do przystrajania tortów lub do tworzenia dekoracji. Aby okleić tort masą plastyczną, najpierw należy ją rozwałkować na zalecaną przez producenta grubość, najczęściej jest to około 3-5mm. Z rozwałkowanej masy wykrawamy odpowiednie kształty i nanosimy na tort, pamiętając o niewielkim zapasie. Taka masa cukrowa nadaje się także do tworzenia z niej pożądanych kształtów np. liter. Niewykorzystaną masę cukrową można przechować do kolejnego użycia lub uformować z niej elementy dekoracyjne.

W naszej ofercie mamy masy cukrowe renomowanych firm:

  • masa cukrowa firmy Reneshaw – niezwykle elastyczna,
  • masa cukrowa marki Smartflex Velvet – ma waniliowy smak i tworzy gładką, aksamitną powierzchnię
  • masa cukrowa Pasta Dama Top – można ją kłaść bezpośrednio na kremy na bazie śmietany, nie zawiera octu.
  • Biały lukier plastyczny - możesz zabarwić go barwnikami żelowymi. Dodanie niewielkiej ilości pozwoli uzyskać pożądany kolor.

Kolorowa masa cukrowa

Posiadamy w ofercie także lukry plastyczne w różnych kolorach. Większość z nich jest przeznaczona do modelowania figurek oraz innych ozdób na torty. Znajdziesz więc w naszym sklepie zarówno pastelowe, delikatne odcienie, jak i intensywne, wyraziste kolory mas cukrowych. Oprócz barw podstawowych mamy także zestawy kolorystyczne, a w nich np. różne odcienie niebieskiego, czy zieleni. Są też kolory świąteczne, idealne do dekoracji bożonarodzeniowych pierników. Wielbiciele intensywnych barw pokochają neonowe kolory, a poszukujący bardziej harmonijnych zestawień wybiorą kolory natury. Zestawy przypominają nieco modelinę. Kolorowa masa plastyczna to idealny produkt do dekoracji tortów czy innych wypieków wspólnie z dzieckiem.

Masa cukrowa do figurek i kwiatów

Wśród naszych produktów znajdziesz także masę plastyczną wybraną z myślą o tym, aby ułatwić Ci tworzenie idealnych ozdób cukierniczych. Małe elementy dekoracyjne w postaci kwiatów lub figurek najłatwiej wykonać ze specjalnej masy cukrowej. Odpowiednie cechy posiadają zarówno wymienione już kolorowe zestawy masy plastycznej, jak i inne, przeznaczone do modelowania produkty. Ich wspólną cechą jest to, że nie wysychają za szybko, są bardzo plastyczne oraz nie kruszą się zbyt szybko. W czasie pracy można więc na bieżąco poprawiać ewentualne niedoskonałości. Formowanie kwiatów wymaga niezwykłej precyzji, a także dość cienkiego rozwałkowania masy. Dlatego posiadamy w ofercie masy przeznaczone specjalnie do wyrobu tego typu ozdób cukierniczych. Masę cukrową do kwiatów oferują np. firmy Reneshaw i Saracino.

Czekolada plastyczna i marcepan

Czekolada plastyczna to również doskonały produkt do wykonywania trójwymiarowych dekoracji tortów. Posiadamy w ofercie zarówno białą, jak i ciemną czekoladę. Każda z nich po wymieszaniu z lukrem plastycznym nadaje się też do pokrywania tortów. Niezwykle ciekawym produktem jest masa czekoladowa do rzeźb, ponieważ znacząco ułatwia formowanie, modelowanie oraz rzeźbienie. Z kolei masy plastyczne z belgijskiej czekolady zachwycą Cię nie tylko łatwością modelowania, ale także świetnym smakiem.

Podobnie jak czekolada, marcepan – doskonale smakuje i sprawdza się jako surowiec do modelowania. Pozwoli uzyskać skomplikowane kształty lub nadaje się także do pokrycia nim całego tortu. W naszym sklepie znajdziesz masę marcepanową w kolorze białym oraz w zestawie pięciu podstawowych kolorów.

Na specjalne okazje

Oferujemy również masy cukrowe, które można wykorzystać do ozdobienia niezwykle eleganckich tortów weselnych lub komunijnych. Tego typu produktem jest śnieżnobiała masa cukrowa Sugar Pasta White importowana przez firmę Credin. Łączy w sobie wszystkie cechy i zalety mas plastycznych z idealnym odcieniem bieli. Podobne przeznaczenie ma także biała masa plastyczna do koronek cukierniczych. Dysponując odpowiednią, silikonową foremką będziesz w stanie wykonać perfekcyjną dekorację. Produkt występuje w dwóch wariantach – jako gotowa masa lub jako proszek do samodzielnego wykonania masy. Tort przyozdobiony wykonaną koronką prezentuje się bardzo szykownie.

Dekoracja tortów i wypieków będzie zaskakująco prosta, jeżeli w Twojej kuchni pojawi się odpowiednia masa cukrowa Warszawa jest miastem, w którym działa nasz sklep stacjonarny. Jeżeli jesteś spoza stolicy, zachęcamy do zapoznania się z bogatą ofertą sklepu internetowego tortytorty.pl.