Opłatek na tort chrzest

AKTYWNE FILTRY:

36 produktów
Chrzest Święty róże, wydruk...
Chrzest Święty róże, wydruk...
"Chrzest Święty" motyle,...
"Chrzest Święty" motyle,...
Chrzest Święty Aniołek,...
  • NEW
Chrzest Święty Aniołek,...
  • NEW
Chrzest Święty pudrowy róż...
Chrzest Święty pudrowy róż...
Chrzest Święty pudrowy...
Chrzest Święty pudrowy...
Chrzest Święty różowe...
Chrzest Święty różowe...
Chrzest Święty turkusowe...
Chrzest Święty turkusowe...
"Dziękujemy" w kwiatach na...
"Dziękujemy" w kwiatach na...
Baby bunny w błękicie,...
Baby bunny w błękicie,...
Baby bunny w różu, wydruk...
Baby bunny w różu, wydruk...
Baby bear w błękicie,...
Baby bear w błękicie,...
Baby bear w różu, wydruk na...
Baby bear w różu, wydruk na...

Opłatki na torty na chrzest

Szukasz pomysłu na efektowną i elegancką dekorację tortu z okazji chrztu świętego? Postaw na wydruki spożywcze, które są tworzone z wykorzystaniem specjalnych, certyfikowanych barwników. Nadruki wyglądają bardzo realistycznie, a do tego są w pełni jadalne. Opłatki na tort na chrzest, które znajdziesz w naszej ofercie, to produkty wysokiej jakości. Zamów je już dziś i przygotuj piękny tort na jedną z najważniejszych uroczystości dziecka.


czytaj więcej

Opłatki na tort na chrzest święty w szerokiej gamie wzorów i kolorów

W TortyTorty.pl znajdziesz gotowe opłatki na tort z motywami nawiązującymi do uroczystości chrztu świętego. Akcesoria mają postać wydruków na opłatku waflowym, papierze skrobiowym (bezcukrowym). Opłatki można wykorzystać na różnych wypiekach, nadając im niezwykłego charakteru. Pamiętaj, że takie elementy dekoracyjne są jadalne i nie wpływają na smak ciasta oraz polew.

Jeśli chodzi o wzory i kolory opłatków na tort na chrzest, warto śledzić ofertę TortyTorty, która jest stale aktualizowana i uzupełniana o nowe wyjątkowe produkty. Uniwersalnymi ozdobami w formie opłatków są te nawiązujące do symboliki Sakramentu. Ponadto każdego roku dużą popularnością cieszą się motywy roślinne, a nawet bajkowe! Tort na chrzest może być elegancki, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by był wykonany w stylistyce tortów dziecięcych.

Jak stosować opłatki na tort na chrzest?

Każdy opłatek na tort na chrzest święty sprzedawany jest w formie arkusza A4. Z łatwością dopasujesz go do kształtu swojego wypieku. Wydruki można wycinać za pomocą nożyczek. Jeśli chodzi o aplikację opłatka, musisz przestrzegać kilku wskazówek, dzięki którym uda Ci się zrobić to dobrze, a Twój wypiek zyska piękną dekorację.

Papier skrobiowy lub cukrowy

Papier skrobiowy lub cukrowy stosuje się do ozdabiania wypieków pokrytych masą cukrową, polewą czekoladową, marcepanem. Nie należy aplikować ich na wilgotne kremy na bazie śmietany czy budyniu. Papier wystarczy zgiąć w kształt litery „U” i docisnąć lekko do powierzchni wypieku. Pamiętaj, aby nie przechowywać tortu z wydrukiem w zamkniętym pudełku!

Papier opłatkowy

Zupełnie inaczej wygląda aplikacja opłatka waflowego. Ten rodzaj dekoracji używany jest do ozdoby tortów pokrytych wilgotnym kremem lub bitą śmietaną. Opłatek położony na powierzchni tortu będzie najpierw chłonął wilgoć, przez co może się początkowo pomarszczyć. Nie musisz się jednak martwić, to normalna reakcja. W ciągu godziny dekoracja stanie się znów gładka, a jej kolory będą bardziej intensywne.

Opłatek na tort na chrzest w TortyTorty.pl

Postaw na opłatki na tort z okazji chrztu świętego najwyższej jakości! Zamów je w naszym sklepie i ciesz się pięknie przyozdobionym ciastem, które zrobi prawdziwą furorę wśród gości. W TortyTorty.pl znajdziesz również opłatki z napisem „Chrzest Święty” lub „Dziękujemy”, a także wzorami stópek i wózków, które idealnie sprawdzą się do dekoracji makaroników lub innych drobnych ciasteczek. Takie opatki dostarczamy w formacie A4 z  małymi grafiki do wycięcia. Zapraszamy na zakupy!