Komunia

Wybrane: 0
  • 1 699

Wybrane: 0
Wybrane: 0
Wybrane: 0
Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

769 produktów
Podkład pod tort biały...
Pudełko na tort ciasto...
Papilotki do muffinek białe...
Cena 16,99 zł

(0,23 zł /szt.)

Kwiaty jadalne, Jaśmin pąki
Posypka czekoladowe kule...
Topper na tort Komunia...
Drip o smaku czekolady...
Masa cukrowa Saracino do...
Złoto jadalne 3 arkusze 50...
Cena 76,90 zł

(25,63 zł /szt.)

Kwiaty jadalne, Chaber płatki
Masa cukrowa Saracino do...
  • HIT
Papilotki do muffinek białe...
Cena 16,90 zł

(0,56 zł /szt.)

Topper na tort napis...
Pudełko na tort białe z...
Drip o smaku czekolady...
Podkład pod tort biały...
  • HIT
Taśma florystyczna do...
Masa cukrowa Saracino do...
Złoto jadalne drobne płatki...
Papilotki do muffinek białe...
Kwiaty jadalne Bławatek,...
Topper na tort Pierwsza...
Podkład pod tort biały...
Drip o smaku czekolady...

Komunia to bardzo ważne wydarzenie w życiu młodego człowieka, warto więc zadbać o to, aby ten dzień był naprawdę wyjątkowy i aby na długo pozostał w pamięci wszystkich gości. Postaw na dekoracje na tort komunijny, które można znaleźć w naszym sklepie. Wybierając te produkty, uroczysty tort będzie prezentował się naprawdę zjawiskowo.

Piękne dekoracje na tort komunijny

Ozdoby komunijne na tort to nasza specjalność. Oferujemy przepiękne dekoracje i dodatki, dzięki którym wypieki komunijne nie tylko będą smakować, lecz także rewelacyjnie wyglądać. Znaleźć można u nas zarówno wyjątkowe dekoracje na tort dla dziewczynki, jak i dla chłopca oraz wiele innych uniwersalnych produktów, które świetnie sprawdzą się w każdym przypadku.

Dekoracje na tort komunijny dla dziewczynki

Dekoracje na tort komunijny dla dziewczynki, które oferujemy, to m.in. mini kwiaty w kolorze różowym, wykrawaczki, kwiaty waflowe, suszki, kolorowe piórka czy posypka perełki. Ozdoby tego typu z pewnością przypadną do gustu każdej młodej damie i sprawią, że poczuje się w tym dniu naprawdę wyjątkowo.

Dekoracje na tort komunijny dla chłopca

Jeśli chodzi o dekoracje na tort komunijny dla chłopca, w szczególności polecamy różnego rodzaju dekoracje cukrowe, wydruki jadalne, brokat jadalny, wykrawaczki w kształcie krzyża oraz oryginalne toppery z napisem Chrzest Święty. Dekoracje komunijne na tort tego typu sprawią, że wypiek będzie prezentował się wyjątkowo, lecz nie będzie zbyt przytłoczony dużą liczbą zdobień, które mogłyby zaburzyć jego proporcje.

Ozdoby na tort komunijny z masy cukrowej

Bardzo dużą popularnością w naszym sklepie cieszą się ozdoby na tort komunijny z masy cukrowej. Nasz asortyment obejmuje m.in. trwałe gotowe figurki na tort, a także masę cukrową w różnych smakach do samodzielnego przygotowania ozdób. Dzięki naszej ofercie zarówno amatorzy, jak i cukiernicy z większym doświadczeniem będą mogli wykonać naprawdę zachwycające dekoracje.

Figurki na tort komunijny z masy cukrowej

Gotowe figurki na tort komunijny z masy cukrowej będą strzałem w dziesiątkę. Oferujemy m.in. ozdoby cukrowe w kształcie komunijnej książeczki, złotego krzyża czy kielicha z hostią. Wszystkie zdobienia tego typu zostały przygotowane z dbałością o najmniejsze detale. Z powodzeniem można wykorzystać je do dekoracji komunijnego tortu i zyskać pewność, że zwrócą uwagę wszystkich gości.

Różaniec z masy cukrowej

Jeśli chodzi o inne dekoracje z masy cukrowej, w szczególności polecamy różaniec z masy cukrowej i opłatek na tort komunijny. Takie ozdoby tortu świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku dziewczynek, jak i chłopców. Umieszczone na wypieku podkreślą wyjątkowość wydarzenia, jakim jest Komunia Święta i nadadzą uroczystości rodzinnej jeszcze bardziej wzniosłego charakteru.

Dekoracje komunijne na tort w sklepie tortytorty.pl

Opłatek komunijny na tort czy inne dekoracje cukrowe to nie wszystko, co mamy do zaoferowania w sklepie tortytorty.pl. Serdecznie zapraszamy również do zapoznania się z ofertą innych dekoracji, wśród których znajdują się m.in. kwiaty na tort komunijny. Oferujemy m.in. kwiaty waflowe, suszki, piórka w różnych kolorach, mini kwiaty i waflowe gałązki oliwne, a także podkłady po tort w białym kolorze oraz opakowania na torty.