Masa cukrowa do tortów

Wybrane: 0
  • 6 345

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

111 produktów

Dekorowanie ciast i tortów to bardzo szeroki temat. Często w tym celu wykorzystywane są masy cukrowe, które mogą zmienić zwykły tort w prawdziwe dzieło sztuki. Produkty te, jak podkreślają cukiernicy, mają wiele zalet, które przekładają się nie tylko na estetykę wypieków, lecz także i na ich trwałość czy łatwiejsze krojenie. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką gamą mas cukrowych do tortów dostępnych w tortytorty.pl.

Szeroki wybór mas cukrowych do tortów

Masa cukrowa do tortów, nazywana także lukrem plastycznym, ma wiele zalet, dlatego jest tak popularna wśród cukierników i miłośników słodkości. Do głównych atutów tych produktów zaliczyć można elastyczność. Materiał ten jest niezwykle plastyczny i dzięki temu łatwy do formowania. Masę cukrową można cienko rozwałkować i oblec tort pokryty kremem maślanym. Dzięki czemu powierzchnia tortu będzie niezwykle równa. Wypiek będzie się prezentować jak z najlepszej cukierni. Z masy do tortów można wycinać czy modelować różne kształty bądź figurki. Dzięki niej mogą powstać nawet bardzo skomplikowane dekoracje tortów i ciast.

Masa do tortów pozwala na tworzenie niezwykle estetycznych i eleganckich dekoracji. Dzięki jej gładkiej powierzchni można uzyskać bardzo precyzyjne wzory i detale. Poza tym jest to materiał trwały i utrzymujący swój kształt przez długi czas. Dekoracje wykonane z masy cukrowej mogą być przechowywane przez wiele dni bez utraty jakości.

Kolorowe masy cukiernicze w ofercie tortytorty.pl

Oferowane masy cukiernicze dostępne są w wielu wariantach kolorystycznych, takich jak: biały, czerwony, zielony, żółty, różowy, niebieski, brązowy czy czarny. Masy do tortów swoją barwę zawdzięczają zastosowanym barwnikom spożywczym. Dzięki tak szerokiej gamie kolorystycznej z łatwością można wybrać idealną dekorację do danej okazji. Atutem mas jest także to, że dostępne są w kilku wariantach smakowych np.: o smaku waniliowym, białej czekolady, o aromacie marshmallow czy cytrynowym.

Masy cukrowe mogą być używane do dekoracji różnych rodzajów ciast i tortów, zarówno tych tradycyjnych, jak i bardziej nowoczesnych. To produkty uniwersalne. Zastosowane na wypieku nadają mu estetycznego wyglądu i sprawiają, że prezentuje się jak z profesjonalnej, najlepszej cukierni. W naszej ofercie dostępne są masy cukrowe m.in. do powlekania tortów, figurek i kwiatów, dzięki czemu można za ich pomocą tworzyć naprawdę wyjątkowe dekoracje, od których nie będzie można oderwać wzroku.

Masy do tortów w różnych wariantach – idealne na każdą okazję

Oferowane masy cukrowe dostępne są w różnych opakowaniach. Do wyboru są mniejsze produkty o wadze 250 g czy 500 g, jak i zdecydowanie większe opcje o masie: 1 kg, 2 kg, 5 kg czy 7 kg. W naszym sklepie znajdziesz również masy cukrowe, które oferowane są w zestawach np. 5 × 100 g. W ich przypadku w jednym opakowaniu umieszczonych jest 5 różnych wersji kolorystycznych mas. Proponowane produkty pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych producentów. Zapraszamy do składania zamówień!