Lukier w tubie

Wybrane: 0
  • 3 18

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

14 produktów

Praktyczny lukier w tubie

Każdy, kto choć raz samodzielnie ozdabiał ciastka, babeczki czy tort, na pewno wie, jak ważną rolę w uzyskaniu efektownych dekoracji odgrywa piękny kolorowy lukier. Udekorowane w ten sposób słodkie wypieki od razu przyciągają wzrok i pobudzają apetyt nie tylko u łasuchów. Aby ozdoby były naprawdę zachwycające, niezbędne są oczywiście minimalne umiejętności manualne, ale równie ważny jest dobry lukier i akcesoria niezbędne do jego aplikacji. Doskonałym pomysłem na ułatwienie sobie pracy jest gotowy lukier w tubie, którego zaletą jest fakt, że można go bardzo precyzyjnie nakładać, wyciskając prosto z zakończonej wąską końcówką tubki. Jest to niezwykle wygodny sposób dekorowania, gdyż nie trzeba przekładać lukru do żadnych urządzeń służących do wyciskania masy, wystarczy po prostu odkręcić tubkę…i do dzieła!

Efektowne wzory i napisy

Dzięki tak prostemu rozwiązaniu jak lukier w tubie w szybki i prosty sposób można wyczarować przepiękne dekoracje nawet na małych powierzchniach. Lukier bardzo łatwo się wyciska, gdyż ścianki tubek są miękkie, a masa posiada odpowiednią konsystencję. Zwężające się końcówki tubki umożliwiają wykonanie bardzo dokładnych rysunków, ornamentów oraz okolicznościowych napisów, które zazwyczaj zdobią torty. Taka metoda dekorowania doskonale sprawdza się też na świątecznych pierniczkach, na których kolorowe delikatne wzorki wyglądają wyjątkowo ładnie i apetycznie.

czytaj więcej

Lukier w tubie – do wyboru, do koloru

W naszym sklepie można zaopatrzyć się nie tylko w lukier o różnym zabarwieniu, ale również w taki, który będzie miał czekoladowy, orzechowy lub pistacjowy smak! Proponujemy również żelowy delikatnie mieniący się lukier w tubie oraz złoty i srebrny. Wszystkie produkty są bardzo wygodne w użyciu i umożliwiają wykonanie nietuzinkowych dekoracji na dowolnych słodkich wypiekach. Tak przyozdobione smakołyki na pewno zrobią furorę na dziecięcych przyjęciach, rodzinnych imprezach okolicznościowych oraz w czasie uroczystych świątecznych spotkań.