Kwiaty i dekoracje waflowe

Wybrane: 0
  • 7 78

Wybrane: 0
Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

72 produktów
Kwiaty waflowe stokrotka...
Motyle waflowe, mix kolorów...
Cena 12,99 zł

(0,81 zł /szt.)

Kwiaty waflowe Aster mix...
Cena 58,99 zł

(3,28 zł /szt.)

Liście waflowe czereśni,...
Róża waflowa, duża biała
Róża waflowa, duża różowa
Róża waflowa, duża fuksja
Dekoracja na tort storczyk...
Dekoracja na tort storczyk...
Dekoracja na tort storczyk...
Kwiaty waflowe mini, różowe...
Cena 12,99 zł

(0,20 zł /szt.)

Kwiaty waflowe mini...
Kwiaty waflowe mini, białe...
Cena 12,99 zł

(0,20 zł /szt.)

Kwiaty waflowe, mini...
Kwiaty waflowe mini...
Róża waflowa, czerwona duża
Motyle waflowe, pastelowe...
Kwiaty waflowe, Dalia biała...
Kwiaty waflowe Dalia...
Kwiaty waflowe Magnolia...
Cena 38,99 zł

(6,50 zł /szt.)

Kwiaty waflowe, Magnolia...
Cena 38,99 zł

(6,50 zł /szt.)

Kwiaty waflowe Stokrotka...
Motyle waflowe mix kolorów,...
Cena 54,99 zł

(0,63 zł /szt.)

Motyle waflowe, pastelowe...

Dekoracje waflowe na torty w ofercie TortyTorty.pl

Dekoracje waflowe to gotowe ozdoby na torty i inne wypieki. Nie są one tworzone z popularnej masy cukrowej, lecz z bardzo lekkich opłatków waflowych. Tym samym nie są słodkie, a przez niektórych uważane są nawet za dietetyczne! Warto dodać, że dekoracje waflowe dwuwymiarowe i trójwymiarowe nie zmieniają walorów smakowych ciast, są neutralne w smaku.

W ofercie TortyTorty.pl gotowe jadalne ozdoby na torty przybierają kształty róż, stokrotek, storczyków, jesiennych liści, liści czereśni, lilii oraz pudrowych dalii. Zachwycają one swoim realistycznym wyglądem oraz pięknymi, delikatnymi barwami. Wiele osób zamawia również dekoracje waflowe przypominające motyle oraz zieloną trawę. Z takimi gotowymi ozdobami na torty, ciasta, muffinki czy babeczki bez trudu stworzysz cukiernicze dzieło sztuki – smaczne i przyjemne dla oka!


czytaj więcej

Dekoracje waflowe, czyli sposób na ozdobienie każdego ciasta!

Nie każdy z nas urodził się wybitnym cukiernikiem i nie każdy ma możliwość spędzania długich godzin na modelowaniu dekoracji cukierniczych. Jeśli jednak chcesz, by Twój wypiek prezentował się, jak w katalogach weselnych czy w witrynach ulubionych cukierni, koniecznie postaw na ozdoby waflowe! Błyskawicznie przystroisz nimi urodzinowy torty, bożonarodzeniowe ciasta czy też babeczki na spotkanie z przyjaciółmi.

Szczególnie polecamy kwiaty waflowe – motywy florystyczne są uniwersalne w zastosowaniu i pasują na każdą okazję! Bogactwo wzorów i kolorów to gwarancja realizacji setek cukierniczych projektów. Koniecznie pochwal się nimi w swoich social mediach.

Kwiaty i dekoracje waflowe – jak zdobić nimi wypieki?

Lekkość, delikatność, efektowność – to cechy gotowych dekoracji produkowanych z jadalnego papieru waflowego. Kolorowe ozdoby na torty, ciasta i muffinki są wyjątkowo realistyczne, a także piękne, ale należy obchodzić się z nimi ostrożnie. Delikatne opłatki, z których tworzone są dekoracje waflowe, bywają kruche. Oprócz tego szybko chłoną wodę zawartą w produktach. Najlepiej dekorować nimi wypieki krótko przed podaniem.

Podkreślić również trzeba, że ozdoby waflowe nie najlepiej znoszą warunki panujące w lodówce. Jeśli tworzysz tort dzień lub dwa przed imprezą, przystrój wypieki chwilę przed podatniem. Dotyczy to również gotowych dekoracji z masy cukrowej, które również nie lubia wilgoci. Warto jednak umieszczać je na tortach: kwiaty z lukru plastycznego są bardzo realistyczne! Warto pokusić się także o zakup różnokolorowych posypek, barwnika w sprayu, a nawet jadalnego złota, które króluje dzisiaj na tortach weselnych i pierwszokomunijnych.