Podkłady srebrne

Wybrane: 0
  • 3 149

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

73 produktów

Podkład pod tort srebrny

Luksusowe i niezwykle eleganckie torty ozdobione srebrnymi dodatkami cieszą się dużą popularnością w ostatnich latach. Tak przyozdobione wypieki znakomicie podkreślają charakter ważnych uroczystości. Torty w kolorze srebrnym wybierane są nie tylko na przyjęcia weselne, lecz także te organizowane z okazji chrztu świętego, pierwszej komunii świętej czy urodzin. Za ich atrakcyjną ekspozycję oraz bezpieczeństwo podczas transportu odpowiada podkład. W ofercie naszego sklepu znajdziesz niejeden podkład pod tort srebrny. Produkty te charakteryzują się solidnością i estetycznym wykonaniem.

Estetyczne i trwałe podkłady pod tort

Torty to ciasta, które zazwyczaj są ciężkie. Biszkopt przekładany masami kremowymi, może ważyć nawet kilka kilogramów. Z tego właśnie względu niezbędny jest stabilny, gruby i sztywny podkład, dzięki któremu ciasto nie pęknie i zachowa swój atrakcyjny kształt. Dobrze dobrany podkład pod tort to nie tylko element zabezpieczający, może być także dodatkową ozdobą.

Cukiernicy często decydują się na większe podkłady niż sama podstawa tortu. Dzięki temu mają możliwość wykonania dodatkowej dekoracji. Jest to również praktyczne rozwiązanie – tego typu akcesorium chroni stół przed ewentualnym zabrudzeniem. Istotny jest nie tylko materiał, z którego spód został wykonany, lecz także i to, jaki ma kolor. Do jednych z ciekawszych, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, należą podkłady pod tort srebrne.

Szeroki wybór srebrnych podkładów pod tort

W naszej ofercie znajdziesz podkład pod tort w kolorze srebrnym o różnych kształtach i rozmiarach. Niektóre sprzedawane są jako pojedyncze produkty, inne w zestawach. W asortymencie tortytorty.pl dostępne są podkłady: prostokątne, okrągłe i kwadratowe. Idealnie sprawdzą się jako podkład pod torty klasyczne oraz piętrowe, ciężkie masowe ciasta, monoporcje i inne desery. Posiadamy podkłady pokryte specjalną powłoką uniemożliwiającą przenikanie tłuszczu i wilgoci, dzięki czemu tort lub inny deser będzie się estetycznie prezentować.

Warto zwrócić uwagę również na modele dwukolorowe. Z jednej strony spód w zależności od konkretnego modelu podkładu pod tort ma kolor złoty, z drugiej srebrny lub czarny. Tym samym są uniwersalne i można dopasować je do ciasta według uznania. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą akcesoriów cukierniczych, dostępnych w naszym sklepie.