Wydruk na opłatku

AKTYWNE FILTRY:

7 produktów

Wydruk na opłatku według indywidualnego projektu!

Wydruk na opłatku według indywidualnego projektu to świetny pomysł na niebanalną, spersonalizowaną dekorację tortu urodzinowego, tortu komunijnego, tortu na rocznicę, tortu weselnego lub też innego wypieku! Dzięki takiej wyjątkowej ozdobie cukierniczej – w pełni jadalnej i niezmieniającej smaku – w szybki sposób nadasz swojemu słodkiemu arcydziełu ciekawej estetyki. Wydruk na opłatku z własną grafiką może przedstawiać kochane przez dzieci postacie z bajek i filmów; rodzinne fotografie; humorystyczne zdjęcie lub memy czy też napisy np. życzenia! Wszystko zależy od Twojej fantazji oraz wydarzenia, na którego okazję chcesz stworzyć tort ze spersonalizowanym wydrukiem na opłatku waflowym.


czytaj więcej

Wydruki na opłatku waflowym A4 na różne okazje

W ofercie internetowego i stacjonarnego sklepu z akcesoriami cukierniczymi TortyTorty.pl znajdziesz wydruki na opłatku w formacie A4. Na nim umieszczamy przesłaną grafikę w taki sposób, aby klient mógł z łatwością samodzielnie ją wyciąć. Ponadto oferujemy możliwość duplikacji przesłanego obrazku, co sprawdza się np. w przypadku logo firmy. Zapewniamy też, że nasze wydruki spożywcze premium mają grubość 0,6 mm.

Dekoracje z własnymi grafikami można zastosować m.in. na tortach pokrytych kremami lub bitą śmietaną. Wydruki na papierze spożywczym najlepiej sprawdzają się na takie okazje jak urodziny, komunia, jubileusze, imieniny oraz eventy np. promocja firmy z tortem z logo firmy!

Wydruk na opłatku – jak zamówić?

Tworzenie wydruku na opłatku wedle własnego projektu wymaga wcześniejszego dostarczenia do nas zdjęcia/obrazka/grafiki. Należy przesłać go na adres mail sklep@tortytorty.pl, pamiętając o kilku ważnych zasadach:

  1. Pamiętaj o stworzeniu projektu w dobrej rozdzielczości. Warto, aby grafika miała minimum 300 DPI. Tylko wtedy możemy mieć pewność zachowania głębi kolorów, doskonałego odwzorowania kształtów i idealnego zachowania każdej linii.
  2. Wysyłając projekt swojego wydruku na opłatku podaj nam w mailu numer zamówienia złożonego za pośrednictwem sklepu internetowego. Proces jest zatem prosty: KUP nasz opłatek dostępny w ofercie online, a następnie prześlij numer zamówienia wraz ze swoim projektem. My postaramy się o to, by Twoja ozdoba na tort z papieru spożywczego dotarła do Ciebie jak najszybciej!
  3. Koniecznie zapisz przesłany projekt wydruku na opłatku spożywczym w formacie JPG, PNG lub PDF!
  4. Jeśli Twoja grafika, którą chcesz umieścić na opłatku waflowym ma białe tło, na przygotowanym przez nas wydruku nie będzie widać zarysu koła (jego linii) do wycięcia nożyczkami.
  5. Zwróć uwagę na liczbę wydruków – przy jednorazowym zamówieniu min. 10 wydruków na opłatku formatu A4 oferujemy bardzo korzystną ceną. Dodatkowo możesz zlecić nam wycięcie kółek, jeśli mają średnicę 5 cm. Zachęcamy do śledzenia nowości produktowych w naszym sklepie TortyTorty.pl.

Wydruk na opłatku spożywczym – jak go używać?

  1. Papier opłatkowy nadaje się przede wszystkim do udekorowania tortu pokrytego kremem lub bitą śmietaną.
  2. Papier opłatkowy ze spersonalizowaną grafiką nie powinien być umieszczany na masie cukrowej lub całkowicie suchej powierzchni. Potrzebuje on wilgoci, by nabrać koloru, a także odpowiedniej struktury do krojenia i spożycia.
  3. Wydruk na opłatku to ozdoba, która po ułożeniu na torcie pochłania wilgoć i początkowo delikatnie się marszczy. Nie trzeba jednak obawiać się nieestetycznego efektu. Po około godzinie powierzchnia ponownie odzyska gładkość, a wszystkie barwy zyskają głębi.
  4. Nie przechowuj wydruku na opłatku spożywczym w bardzo wilgotnych miejscach, a udekorowany tort nie powinien znajdować się przez długi czas w zamkniętym pudełku.
  5. Umieszczenie papieru spożywczego jest proste – wyjmij swój wydruk na opłatku z folii, wytnij odpowiedni kształt (zwykle okrąg) przy użyciu skalpela lub nożyczek, a następnie lekko zegnij ozdobę w kształt litery U. Następnie ułóż na torcie, dociskając do powierzchni pokrytej kremem.

Zastosuj wymienione wyżej zasady korzystania z wydruków na opłatku spożywczym, a zyskasz nietuzinkową ozdobę! Udekorujesz nią tort, który błyskawicznie stanie się prawdziwym dziełem sztuki. Nic dziwnego, że nasze wydruki na opłatku cieszą się popularnością zarówno w pracowniach cukierniczych, jak i u domowych amatorów wypieków. Zapraszamy do słodkiej współpracy! Pamiętaj o tym, by po złożeniu zamówienia wysłać na adres: sklep@tortytorty.pl swój projekt graficzny.

sklep@tortytorty.pl – adres wysyłki projektów graficznych!