Polewy do ciast

Wybrane: 0
  • 5 999

Wybrane: 0
Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

110 produktów
Lustrzana polewa mirror...
Nabłyszczacz do masy...
Lakier w płynie lustre...
Lustrzana polewa mirror...
Lustrzana polewa mirror...
Lakier w płynie lustre...
Czekoladowe łezki groszki...
Nabłyszczacz do masy...
Czekolada Callebaut biała...
Lustrzana polewa mirror...
Czekolada Callebaut biała...
Nabłyszczacz do masy...
Lustrzana polewa mirror...
Czekolada karmelowa...
Lustrzana polewa mirror...
Czekolada Callebaut mleczna...
Lustrzana polewa mirror...
Czekolada Callebaut mleczna...
Czekolada ciemna Callebaut...
Lustrzana polewa mirror...
Czekolada ciemna Callebaut...
Lustrzana polewa mirror...
Czekolada biała Callebaut...
Candy melts polewa do cake...

Sklep Tortytorty.pl zapewnia klientom dostęp do najwyższej klasy produktów i akcesoriów cukierniczych. Sprzedajemy masy cukrowe, dekoracje oraz barwniki, możesz zamówić u nas również gotowe polewy do ciast. Zachęcamy do przejrzenia asortymentu.

Polewy do ciast na każdą okazję

Oferowane u nas polewy do ciast sprawdzają się w każdej sytuacji. Klienci kupują je, kiedy potrzebują łatwego, szybkiego sposobu na udekorowanie swoich wyrobów, czy to przy produkcji komercyjnej, czy na użytek prywatny. Proponujemy chętnym warianty w pastylkach oraz kaletkach, które wystarczy rozpuścić w ciepłej wodzie lub wstawić do mikrofalówki (na niskiej mocy). Do asortymentu należą także chrupiące perełki z mlecznej czekolady, idealne do ozdobienia górnej części ciast, posypania tortów czy babeczek albo wmieszania do musu. Dzięki temu całość staje się bardziej puszysta i chrupka.

czytaj więcej

Polecamy też gotowe polewy do ciast w formie dripów o różnych smakach. Przed użyciem wystarczy je tylko wstrząsnąć – nie trzeba rozpuszczać czekolady ani korzystać ze specjalnych rękawów cukierniczych. Dripy mają postać kompaktowych butelek z wąskim dzióbkiem, który perfekcyjnie zdaje egzamin przy precyzyjnym ozdabianiu tortów. Jeśli mieli Państwo kiedykolwiek problemy z wyrabianiem delikatnych wzorów typu listki, kwiaty, figurki zwierząt lub ludzi, praca z dripem okaże się strzałem w dziesiątkę. Ponadto można go użyć w charakterze standardowej polewy i z jego pomocą błyskawicznie wypełnić czekoladą wnętrze kruchych babeczek czy muffinek.

Kolorowe i transparentne polewy do ciast

Nasze polewy z powodzeniem pełnią funkcję samodzielnych dekoracji. Dodatkowo warto je potraktować jako podstawę bądź tło dla głównych ozdób. Po pokryciu nimi powierzchni słodkiego wypieku wielu klientów sięga po kolorowe posypki, pisaki cukrowe albo gotowe figurki do umieszczenia w centralnym punkcie ciasta czy tortu. Uzyskuje tym sposobem niezwykle efektowny wygląd w zaledwie kilka minut.

Rosnącym zainteresowaniem osób korzystających z naszych usług cieszą się cukiernicze polewy do ciast z efektem lustrzanego odbicia. Polane nimi słodkości robią olbrzymie wrażenie na zaproszonych gościach. Ponadto polecamy polewy transparentne, przeznaczone do samodzielnego barwienia, z użyciem barwników spożywczych oraz gotowe produkty w kilku różnych wersjach kolorystycznych. Klienci znajdą u nas polewy białe, ciemne, różowe, czerwone, turkusowe czy zielone. Poza nietuzinkową prezencją zapewniają łakociom wyrazisty smak. Warto podkreślić, że jedynie go podkreślają (nie dominują nad nim).

Polewa do ciasta – najprostsza dekoracja

Jednym z największych atutów polew do ciasta od Tortytorty.pl jest prostota użycia. Bezpośrednio po podgrzaniu wystarczy wylać ją na chłodny lub zmrożony wyrób, aby otrzymać gładką, apetyczną powierzchnię. Oprócz tego można posłużyć się tylką do kremu o niewielkiej końcówce czy workiem cukierniczym w celu udekorowania wypieku małymi ozdobami. To rewelacyjne narzędzie w ręku cukiernika z wyobraźnią.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą dostępnych w sklepie artykułów. Dajemy gwarancję, że nasze polewy do ciast spełnią wszelkie oczekiwania klientów i zmienią przygotowywane wyroby w małe dzieła sztuki.