Barwniki spożywcze pudrowe

Wybrane: 0
  • 13 34

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

86 produktów

Barwniki spożywcze pudrowe

Jeśli chcesz wykonać piękne zdobienie na torcie lub innym deserze, użyj pudrowych barwników spożywczych. Produkty te mają formę proszku, który można bezpośrednio aplikować na przygotowane wypieki lub zmieszać z wodą albo alkoholem, uzyskując niesamowity efekt akwareli. Zapraszamy do zapoznania się z naszą rozbudowaną ofertą, w której znajdują się barwniki w różnych wariantach kolorystycznych i wykończeniowych.

Wszechstronne zastosowanie ​​barwników pudrowych spożywczych

Barwniki spożywcze pudrowe stosuje się powierzchniowo, bezpośrednio na wypiekach albo na dekoracjach wykonanych z masy cukrowej czy opłatka waflowego. Dzięki tym produktom można otrzymać efekt głębi i nadać tortom lub figurkom cukrowym realistycznego wykończenia.

Barwnik pudrowy spożywczy służy do kolorowania wypieków, a głównie do cieniowania i tonowania. Dzięki niemu można uzyskać piękne przejścia pomiędzy kolorami. Użyj barwników do wykończenia uszka króliczka, nadania rumieńców na policzkach postaciom z bajek,  wykonania błyszczącego napisu albo uwydatnienia głębi w różnych kształtach dekoracji.

Błyszczące i matowe barwniki w formie pudru

Nasza oferta barwników w pudrze obejmuje zarówno produkty o matowym wykończeniu, jak i propozycje metaliczne. Zawarty w barwnikach pigment jest bardzo intensywny, przez co nie traci wyrazistości nawet po aplikacji. Spełnia swoją funkcję także wtedy, gdy ma kontakt z wilgotnymi owocami lub innymi elementami.

Barwniki spożywcze pudrowe, które dostępne są w ofercie naszego sklepu, występują w szerokiej gamie kolorystycznej. Możesz zdecydować się na odcienie koloru niebieskiego, żółtego, czerwonego, zielonego, różowego czy szarego. Dzięki tak rozbudowanemu asortymentowi będziesz w stanie pięknie wykończyć i nadać głębi licznym wypiekom i figurkom, niezależnie od czego, czy będą to stonowane i bardzo eleganckie wypieki, czy też wielokolorowe torty dla dzieci.

Gdzie można wykorzystać pudrowe barwniki spożywcze?

Barwniki spożywcze pudrowe zarówno aplikowane bezpośrednio na wypieki, jak i rozcieńczane z białym alkoholem, mają wiele zastosowań. W zasadzie można wykorzystać je do dekorowania większości słodkich wypieków, np. tortów, muffin, cake popsów, makaroników czy wielu innych.

Produkty te, po połączeniu z wodą lub alkoholem pozwalają uzyskać piękne i wyraźne kontury ozdób, nadają dekoracjom efekt 3D, a także realizmu. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalnym cukiernikiem, czy też tworzysz wypieki wyłącznie w zaciszu swojego domu, z pewnością powinieneś wypróbować tych świetnych barwników.