Podkłady prostokątne

Wybrane: 0
  • 3 209

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

29 produktów

Podkład pod tort prostokątny

Prostokątne torty cieszą się ogromnym zainteresowaniem. Sprawdzają się doskonale szczególnie w przypadku dużej liczby gości. W tortytorty.pl znajdziesz wiele akcesoriów cukierniczych, które pomogą Ci przepięknie przyozdobić wykonany przez Ciebie, smaczny wypiek. W naszej ofercie dostępny jest również podkład pod tort prostokątny w wielu wariantach. To akcesorium, dzięki któremu estetycznie wyeksponujesz tort, a także zapewnisz mu solidną podstawę.

Dlaczego warto zakupić podkład pod tort prostokątny?

Wyjątkowy wypiek, jakim zdecydowanie jest tort, uświetnia wiele uroczystości takich jak: przyjęcia urodzinowe, komunijne, rocznicowe, weselne i wiele innych. Ważny jest nie tylko jego smak, dekoracja, lecz także odpowiednie wyeksponowanie. Między innymi w tym celu wykorzystuje się podkład pod tort. Dzięki niemu wypiek jest stabilny, a także właściwie zabezpieczony na czas transportu.

Sztywne i grube podkłady prostokątne sprawdzają się nie tylko w przypadku tortów, lecz także i cięższych ciast musowych, a nawet monoporcji i innych deserów. Produkty te polecane są szczególnie do bardzo ciężkich tortów piętrowych. Oferowane produkty wykonane są z solidnych materiałów, różnią się grubością, wielkością, sztywnością oraz wykończeniem. Dzięki temu znalezienie idealnego rozwiązania do przygotowanego wypieku będzie czystą przyjemnością. Sprawdź naszą ofertę, wybierz produkt dopasowany do Twojego wypieku i zapoznaj się z jego szczegółową specyfikacją.

Srebrny, karbowany, złoty, biały – jaki podkład prostokątny pod tort wybrać?

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór podkładów prostokątnych pod torty. Poszczególne modele różnią się od siebie nie tylko pod względem materiału wykonania, lecz także wymiarami, grubością, kolorystyką czy sposobem wykończenia boków. Podkłady białe będą idealne pod torty komunijne lub te przygotowane z okazji chrztu świętego dziecka. Natomiast złote czy srebrne idealnie współgrają z kolorystyką wypieków na wieczory panieńskie, czy urodzinowe. Podkłady mogą być ustawione bezpośrednio na stole lub na paterze. 

Wybierz podkład pod tort prostokątny idealnie dopasowany do Twojego wypieku. W naszej ofercie znajdziesz zarówno mniejsze modele o wymiarach: 20 × 30 cm czy 30 × 40 cm, jak i większe podkłady: 35 × 45 cm czy 40 × 60 cm. W tej kategorii znajdują się także eleganckie podkładki z uchwytem, idealne do prezentacji monoporcji. Podkładki te wybierane są przede wszystkim do ekspozycji i podawania eklerek lub innych deserów o podobnym kształcie. Podkładki są wykonane z plastiku lub sztywnej tektury pokrytej specjalną powłoką, która uniemożliwia przenikanie tłuszczu i wilgoci.