Wsporniki do tortów piętrowych

Wybrane: 0
  • 3 149

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

13 produktów
Wsporniki do piętrowych...
Cena 18,90 zł

(2,36 zł /szt.)

Wsporniki do piętrowych...
Cena 18,90 zł

(1,58 zł /szt.)

Wsporniki do piętrowych...
Cena 18,90 zł

(4,73 zł /szt.)

Wsporniki drewniane...
Wsporniki do tortów...
Wspornik do tortów...
Wsporniki do piętrowych...
Patyczki do waty cukrowej,...
Cena 29,99 zł

(0,30 zł /szt.)

Wsporniki drewniane do...
Cena 15,90 zł

(1,33 zł /szt.)

Wsporniki do piętrowych...
Wsporniki do tortów...
Wsporniki do piętrowych...
Cena 17,99 zł

(2,57 zł /szt.)

Wsporniki do piętrowych...
Cena 17,99 zł

(3,60 zł /szt.)

Wsporniki do tortu piętrowego

Tort piętrowy to elegancka i okazała forma deseru, którą zwykle serwuje się na szczególne okazje, takie jak: wesela, urodziny czy jubileusze. Wysokość i różnorodność warstw tworzy wspaniałą dekorację, która z pewnością zrobi wrażenie na gościach. Wykonanie takiego wypieku wymaga sporych umiejętności oraz wiedzy. Niezbędne jest zastosowanie także produktów, dzięki którym tort będzie stabilny, a tym samym bardziej bezpieczny podczas transportu. Jednymi z takich akcesoriów są wsporniki do tortu piętrowego, które znajdują się w ofercie naszego sklepu.

Szeroki wybór wsporników do tortów piętrowych

Wsporniki do tortu piętrowego to specjalne akcesoria, które pozwalają na przygotowanie stabilnej konstrukcji tortu piętrowego. Dzięki nim niższe partie tortu nie zapadną się pod ciężarem wyższych pięter.

W naszej ofercie znajdują się:

  • Plastikowe wsporniki – są lekkie i łatwe w użyciu. Można je z łatwością dociąć za pomocą noża lub nożyc. Sprzedawane są w zestawach, które różnią się liczbą sztuk, grubością, a także długością.
  • Wsporniki drewniane – to klasyczna opcja. Można je dociąć do optymalnej wysokości za pomocą noża z ząbkami.

Ważne, aby wybrać odpowiedni rodzaj wsporników do swojego tortu, biorąc pod uwagę jego wielkość, wagę i kształt. Dzięki temu ten okazały wypiek będzie dobrze zabezpieczony i będzie pięknie prezentował się na stole.

W jaki sposób umieścić wspornik w torcie piętrowym?

Zamontowanie wsporników w torcie piętrowym wymaga precyzji. Ważne, aby czynność tę wykonać ostrożnie i bez pośpiechu. Podpórki do tortu piętrowego można rozmieścić w schłodzonym, jeszcze nieotynkowanym torcie. Dzięki temu tynk nie popęka. Można także umiejscowić wsporniki do tortów piętrowych w wypieku, który jest otynkowany. W tym przypadku należy je delikatnie wkręcać, aby nie uszkodzić kremowego wykończenia.

Montaż powinno się zacząć od przycięcia na odpowiednią wysokość wsporników, tak aby po ich wbiciu bardzo delikatnie wystawały ponad powierzchnię udekorowanego masą tortu. To na nich opierać się będzie ciężar wyższego piętra umieszczonego na dwustronnym podkładzie pod tort.

Następnie warto schować tort do lodówki. Wtedy zachowa stabilność i będzie lepiej przygotowany do dalszej obróbki, np. do dekoracji. Oferowane wsporniki do tortów piętrowych zostały wykonane z trwałych i wysokojakościowych materiałów. Atutem ich jest także konkurencyjna cena oraz szybka i bezpieczna wysyłka. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą sklepu tortytorty.pl.

W naszej ofercie znajdziesz również: