Silikonowe formy

Wybrane: 0
  • 32 358

AKTYWNE FILTRY:

124 produktów

Formy silikonowe do monoporcji to prawdziwa gratka nie tylko dla miłośników pieczenia, ale również wszystkich osób, które uwielbiają tworzyć ze słodyczy mini dzieła sztuki: ozdobne praliny i wszelkie przysmaki, które tylko da się uformować.

Jakie formy mamy w ofercie?

Oferta naszego sklepu obejmuje wszelkie formy silikonowe:

  • do monoporcji
  • do deserów
  • do tortu

Formy cukiernicze silikonowe sprawdzają się zarówno w temperaturach niskich, jak i wysokich, dlatego z powodzeniem można je stosować zarówno w piekarniku, jak i w zamrażalniku.

czytaj więcej

Wyjątkowe desery wymagają ekskluzywnej oprawy

Musy, puddingi – to wytworne formy deserów, w których liczy się nie tylko ich smak, ale również bogata forma podania. Silikonowa forma do ciast musowych pozwoli nadać tym słodyczom pożądanego kształtu, ale także wyjąć je bezpośrednio na talerz bez utraty właściwości, struktury i połysku.

Forma silikonowa do głębokiego mrożenia to z kolei propozycja dla tych, którzy w swoich lokalach gastronomicznych lub w domu często wytwarzają ozdobne lody na patyku lub w innej postaci, wykonane z najdoskonalszych składników. Formy marki Silikomart lub Dinara Kasko to producenci, na których zawsze można polegać – dlatego śmiało polecamy ich produkty w ofercie naszego sklepu! Dzięki najwyższej jakości silikonowi i odważnym, ciekawym kształtom stworzysz ze swoich deserów prawdziwe pieczone lub mrożone dzieła sztuki!

Największy wybór kształtów foremek

Dbamy o to, aby w naszym sklepie był dostępny nie tylko asortyment najwyższej jakości, ale również w największej różnorodności. Wszystko po to, aby tworzenie deserów było unikatowym przeżyciem, pozwalającym wspinać się każdego dnia na wyżyny kreatywności, bez obaw o to, że narzędzia kuchenne nie będą współpracowały jak należy.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych foremek z silikonu, dostępnych w różnych kształtach, wielkościach i przeznaczonych do różnych zastosowań. Z nimi stworzysz fantastyczne geometryczne pralinki, idealne donuty, monoporcje będące hitem słodkich stołów na weselach i przyjęciach, czekoladowe literki i wiele innych słodkich wspaniałości!