Opłatek na tort prostokątny

AKTYWNE FILTRY:

10 produktów
Wydruk jadalny na papierze...
Wydruk jadalny na papierze...
Wydruk jadalny na papierze...
Wydruk jadalny na papierze...
Komunia peonie, wydruk na...
Komunia peonie, wydruk na...
Komunia peonie kielich...
Komunia peonie kielich...
Opłatek prostokątny na tort...
Opłatek komunia prostokąt...

Eleganckie opłatki na torty prostokątne

Eleganckie torty na takie okazje, jak komunia, jubileusze czy urodziny zdobione są opłatkami jadalnymi wyprodukowanymi z papieru opłatkowego, skrobiowego lub cukrowego. W ofercie sklepu TortyTorty.pl nie tylko znajdziesz je w wersji okrągłej, ale także prostokątnej! Dzięki temu w łatwy sposób udekorujesz większy wypiek czy tort typu księga! Sprawdź naszą ofertą, którą stale aktualizujemy tak, by sprostać oczekiwaniom wszystkich klientów: amatorów słodkich wypieków, mistrzów cukiernictwa, czy smakoszy ciast nie tylko pysznych, ale i pięknych!


czytaj więcej

Opłatek na tort prostokątny w różnych motywach

Wydruki jadalne prostokątne wykonane na papierze skrobiowym lub cukrowym mogą mieć przeróżne motywy, od bajkowych począwszy, na roślinnych i zwierzęcych kończąc. Największą popularnością cieszą się opłatki na torty urodzinowe dla dzieci oraz dorosłych. Ciasta dla pociech warto przyozdabiać wydrukami kolorowymi, nawiązującymi do znanych postaci czy ulubionych filmów, a nawet zawodów (np. strażak, policjant). Torty dorosłych dzięki opłatkom prostokątnym nabierają humorystycznego wyrazu. Warto stawiać na wydruki prostokątne skrobiowe lub cukrowe ze śmiesznymi grafikami i żarcikami! Zachęcamy do śledzenia naszej oferty - z pewnością pojawią się w niej liczne nowości, w tym nowe wersje opłatków prostokątnych na torty.

Jadalne ozdoby na tort komunijny

Prostokątne opłatki komunijne mają wiele zalet: prócz pięknej estetyki, nadają wyjątkowego charakteru wypiekowi. Opłatek komunijny przede wszystkim stanowi symboliczny element. Dobrze wkomponowany w całą dekorację tortu podkreśli głębokie znaczenie religijne. Warto zatem sięgać po opłatki na torty prostokątne w motywach silnie nawiązujących  do Komunii Świętej. Zachęcamy do zakupu m.in. wydruków jadalnych dostosowanych do kształtu i wymiaru wypieków typu księga. Zastosowany papier skrobiowy lub cukrowy dla takich opłatków komunijnych na torty prostokątne gwarantuje elastyczność i wysoką jakość nadruku, który cechuje się wyrazistymi konturami  i nasyceniem barw.

Na jaką masę kłaść opłatek na tort?

Opłatki na tort prostokątny nie są trudne do wykorzystania, ale należy obchodzić się z nimi delikatnie. Takie dekoracje można układać bezpośrednio na wierzchu ciasta, dbając o precyzję. Ważne jest, aby ułożyć opłatek jadalny już za pierwszym razem – odklejanie i ponowne przyklejanie np. na różnych kremach może skutkować przedarciem lub nieestetycznymi plamami. Pamiętaj zatem o tworzeniu spójnej i estetycznej kompozycji tortu oraz o przestrzeganiu zaleceń producenta. Opłatek na tort prostokątny powinno się kłaść najwcześniej 2-3 godziny przed podaniem. Dekoracja z papieru opłatkowego jest w pełni jadalna i bezpieczna do spożycia - nie zmienia smaku tortu.

Opłatki na tort prostokątny w atrakcyjnych cenach

Szukasz sklepu z akcesoriami cukierniczymi, który stale aktualizuje ofertę, współpracuje z uznanymi na rynku producentami i zapewnia błyskawiczne dostawy zamówionych dekoracji na torty? Jeśli tak właśnie jest, koniecznie postaw na propozycję TortyTorty.pl. Oprócz opłatków na torty prostokątne, które oferujemy w atrakcyjnych cenach, kupisz u nas opłatki jadalne na torty okrągłe. Dostępne są one z motywami nawiązującymi do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, a także z szatą graficzną ze świata zwierząt, roślin i bajek. Zapraszamy do słodkich zakupów!