Flamastry do tortów

Wybrane: 0
  • 13 22

AKTYWNE FILTRY:

14 produktów

Flamastry do tortów

Tworzenie precyzyjnych napisów, rysunków na słodkich wypiekach to nie lada wyzwanie. Jeśli chcesz uczynić ten proces, szybszym i zdecydowanie łatwiejszym, wybierz spożywcze lub jadalne flamastry do tortów. To także wspaniała rozrywka dla najmłodszych cukierników, którzy uwielbiają tworzyć na ciastach niepowtarzalne wzory.

czytaj więcej

Pisaki do ciastek – szybki i prosty sposób na stworzenie dekoracji

Nie bez powodu mówi się, że jemy także oczami. Wygląd naszych wypieków jest równie ważny, jak i smak czy faktura. Jednak dla wielu początkujących cukierników stworzenie precyzyjnych dekoracji jest karkołomnym wyzwaniem. Pisaki spożywcze to doskonałe rozwiązanie dla osób, które nie mają jeszcze wprawy w pracy z lukrem lub po prostu za nim nie przepadają. Flamastrami spożywczymi posługujemy się tak samo, jak tymi, którymi rysujemy po papierze. Zakończone są wygodną końcówką, która pozwala na tworzenie rysunków, napisów czy drobnych ornamentów. Wypełnione są barwnikiem spożywczym, zatem mogą być stosowane do pracy z żywnością. Dodatkowo proponujemy flamastry w pędzelku, za pomocą których na wypiekach można malować piękne wzory niczym prawdziwym pędzlem.

Pisaki do ciasta – wybieraj spośród wielu dostępnych kolorów

Stworzenie przykuwających wzrok dekoracji cukierniczych jest łatwiejsze, jeżeli jedyną rzeczą, która nas ogranicza, jest nasza wyobraźnia. W sklepie tortytorty.pl znajdziesz pisaki spożywcze w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu możesz wybrać produkty, które będą pasowały do pozostałych dekoracji i Twojej wizji artystycznej. Więcej barw, to także bardziej realistyczne i wyraziste rysunki oraz napisy. Proponujemy pisaki czarne i białe oraz masę barwnych wariantów kolorystycznych. Mowa tutaj o flamastrach w kolorze: brązowym, niebieskim, różowym, zielonym, fioletowym, czerwonym itd. Pisaki możesz zakupić pojedynczo lub w zestawach.

Pisak do pierników – gratka dla najmłodszych cukierników

Dzieci uwielbiają pomagać w przygotowywaniu i dekorowaniu świątecznych pierniczków czy innych drobnych ciasteczek. Idealnym rozwiązaniem dla nich są właśnie pisaki do ciastek. Ich forma jest przyjazna dzieciom, dzięki czemu mogą one bezproblemowo z nich korzystać. Doskonale nadają się do rysowania po różnorodnych ciasteczkach. Tak naprawdę wykorzystać można je na każdej suchej i twardej powierzchni. Dodatkowo w przeciwieństwie do lukru, jest to zabawa dosyć czysta. Po skończonej pracy łatwo doprowadzisz do porządku stanowisko oraz co ważne, ręce małego cukiernika.