Barwniki spożywcze w żelu

AKTYWNE FILTRY:

305 produktów

Markowe barwniki spożywcze w żelu

Szukasz sposobu na udekorowanie swoich wypieków sposób oryginalny? Chcesz, aby nie tylko pysznie smakowały, lecz również wyglądały wyjątkowo i niepowtarzalnie? Jeśli tak, zapraszamy Cię do wypróbowania wysokiej jakości barwników spożywczych w żelu firmy Wilton – lidera na rynku wyrobów cukierniczych. Dzięki wysokiej zawartości aktywnych składników barwiących pozyskiwanych z bezpiecznych dla zdrowia człowieka surowców Twoje wypieki uzyskają intensywny oraz trwały kolor.

Żelowa konsystencja zawarta w poręcznej tubce pozwala na szybką aplikację dowolnej ilości produktu na powierzchni dowolnego wypieku w sposób prosty i szybki. Natomiast dzięki nowoczesnej formule oraz technologii wytwarzania wyrobów cukierniczych produktów marki Wilton, dostępne w asortymencie naszego sklepu barwniki, są wydajne, łatwe w użyciu oraz pozwalają na szerokie ich zastosowanie. Sprzedawane przez nas barwniki spożywcze w żelu możesz wykorzystać do dekorowania tortów, babek, babeczek, muffinek, rogalików, bułeczek, ciastek, cukierków, rolad, dżemów, galaretek, marcepanów, masy solnej, karmelków, a także do lodów. Produkty te warto również zastosować do nadania niepowtarzalnych kolorów napojom. Dodaj niewielką ilość barwników spożywczych w żelu do lemoniady, soku, oranżady, mrożonej herbaty, wody z lodem, a nawet do alkoholu, a na pewno zachwycisz swoich gości serwowanym trunkiem.

czytaj więcej

Barwniki spożywcze w żelu cena atrakcyjna a wysoka jakość

Barwniki te doskonale łączą się z dowolnym produktem cukierniczym, nie zaburzając uzyskanej wcześniej konsystencji oraz charakteryzują się neutralnością smaku. Dodając niewielką ilość preparatu do kremu, śmietany, polewy, lukru, a nawet do izomaltu uzyskasz w błyskawicznym tempie wymarzoną barwę. Tworząc naszą ofertę, zadbaliśmy o szeroki wybór spożywczych barwników w żelu, co pozwoli Ci wybrać dowolną kombinację kolorystyczną oraz stworzyć unikatowe wypieki na rozmaite okazje zarówno do użytku prywatnego, jak i na zamówienie dla klientów.

Barwniki spożywcze w żelu dostępne u nas mają liczne zalety, należą do nich między innymi:

  • Intensywne nasycenie barw, nawet przy małej aplikacji preparatu.
  • Przyjemna konsystencja, która w formie pasty zapobiega rozlewaniu się oraz rozwarstwianiu barwnika.
  • Wysoka wydajność przy niewielkim dozowaniu barwnika.
  • Konkurencyjne ceny w porównaniu do podobnych produktów innych firm.
  • Neutralny zapach, niezaburzający aromatu wypieku.
  • Uniwersalne zastosowanie zarówno do wypieków podawanych na co dzień, jak i odświętnych wyrobów serwowanych gościom podczas rozmaitych uroczystości.
  • Bogata paleta kolorów podstawowych z możliwością ich łączenia.

Obecnie na rynku cukierniczym znajduje się wiele rozmaitych produktów do barwienia wypieków, jednak nie wszystkie z nich spełniają wymagania dotyczące zarówno jakości, jak i ceny. Dlatego my zadbaliśmy o to, aby produkty oferowane przez nasz sklep, były bezpieczne dla osób je spożywających, w szczególności dla dzieci, a cena ich była adekwatna do jakości.