Lista produktów marki Callebaut

Marka Callebaut to renomowany belgijski producent czekolady i innych wyrobów cukierniczych. Historia firmy sięga początku XX wieku i od tego czasu prężnie funkcjonuje, poszerzając swój asortyment i docierając do miłośników czekolady na całym świecie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyroby tej prestiżowej marki. Posiadamy szeroką gamę produktów Callebaut, wśród których znajdziesz czekolady dostosowane do Twoich oczekiwań.

32 produktów

Marka Callebaut to renomowany belgijski producent czekolady i innych wyrobów cukierniczych. Historia firmy sięga początku XX wieku i od tego czasu prężnie funkcjonuje, poszerzając swój asortyment i docierając do miłośników czekolady na całym świecie. W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyroby tej prestiżowej marki. Posiadamy szeroką gamę produktów Callebaut, wśród których znajdziesz czekolady dostosowane do Twoich oczekiwań.

Czekolada Callebaut – idealny składnik Twoich deserów

Czekolada Callebaut to składnik idealny. W zależności od oczekiwań cukiernika możliwe jest dopasowanie produktu o pożądanej konsystencji. Dzięki temu praca z wyrobami Callebaut jest niezwykle prosta i przyjemna. Wykorzystaj ją do stworzenia pralin lub czekoladek. Świetnie sprawdzi się w roli polewy do tortów, ciast, babeczek i ciasteczek, a także jako składnik czekoladowych musów lub innych deserów. Ma postać łatwych do rozpuszczenia pastylek.

Produkty tej marki wykorzystać można także przy tworzeniu czekoladowych foremek i pustych w środku figurek. Świetnie nadaje się do odlewania, a uzyskane w ten sposób wyroby zachowują trwałość i estetyczny wygląd. Jeśli w swojej pracy posługujesz się aerografem, to czekolada Callebaut również świetnie sprawdzi się do tworzenia dekoracji tą techniką.

Nic tak nie urozmaica przyjęcia lub wesela, jak fontanna z aromatyczną czekoladą. W ofercie posiadamy dedykowane do tego celu czekolady firmy Callebaut. Wzbogacona o dodatkowe masło receptura, gwarantuje bardziej płynną konsystencję. Fontanna czekoladowa urozmaici każde wydarzenie, bo cóż sprawi większą przyjemność niż zanurzone w mlecznej polewie owoce, pianki i ciasteczka.

Czekolada Callebaut – różne wersje kolorystyczne

W zależności od Twojej cukierniczej wizji możesz wybierać spośród różnorodnych kolorów i smaków czekolady Callebaut. Intensywnie różowa czekolada Ruby, biała Velvet, a może złocista czekolada Gold o ciepłym karmelowym odcieniu? W sklepie dostępne są również klasyczne mleczne i gorzkie czekolady. Przy pomocy barwników spożywczych możesz samodzielnie uzyskać interesujący Cię kolor i stworzyć dzięki temu niepowtarzalną aranżację.

Szeroka gama produktów Callebaut

Callebaut oferuje swoim Klientom szeroki wybór produktów przeznaczonych zarówno do profesjonalnego, jak i amatorskiego zastosowania. W zależności od oczekiwań co do formuły i barwy czekolady, możliwy jest wybór różnorodnych rozwiązań. Callebaut to gwarancja wysokiej jakości, dzięki czemu praca w ich produktami jest niezwykle przyjemna.