White chunks Callebaut, czekolada biała do zapiekania 1kg

White chunks Callebaut, czekolada biała do zapiekania 1kg

White chunks Callebaut, czekolada biała do zapiekania 1kg

Numer katalogowy: CHW-CU-20V1-E0-U68
Waga: 1 kg
55,90 zł
Ilość:
Zaloguj się, aby dodać produkt do listy życzeń
Wysyłka: Natychmiast

White chunks to 100% białej czekolady do zapiekania. Dzięki white chunks nadasz swoim ciastom, ciasteczkom i bułeczkom bogaty i rozkoszny czekoladowy akcent z kawałkami białej czekolady - oczywiście w 100% pysznej belgijskiej czekolady Callebaut. Kawałki czekolady zawierają mniej masła kakaowego, dzięki czemu są odporne na temperaturę pieczenia do 200 ° C. Kawałki są również idealne do wypieków, które wymagają od średnich do długich czasów pieczenia.
Dzięki swoim dużym rozmiarom nie topią się całkowicie podczas pieczenia - idealne, aby cieszyć się wspaniałym smakiem czekolady.
Kawałki czekolady dodajemy na sam koniec wyrabiania ciasta. Zapobiegnie to zabarwieniu ciasta i stopieniu się kawałków podczas wyrabiania.

Rozmiar czasteczek: dł. 7-9mm, szer. 6-10mm, h. 5-7mm.

Odporny na temperaturę pieca do 200 ° C.

Waga: 1kg.

Koszty wysyłki

 1. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego z góry,
 2. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego gotówką, kartą w punkcie odbioru,
 3. od 13,90 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry,
 4. od 17,90 zł w przypadku zamówienia opłaconego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa) kurier, 
 5. 12,90 zł w przypadku zamówienia z odbiorem w paczkomacie Inpost 24/7, + 5,10 zł w przypadku Paczki w Weekend. Paczka w Weekend: tę formę dostawy możesz wybrać od godz. 15-tej w czwartek do godz. 14-tej w piątek. Zamówienie złożone i opłacone do piątku do godziny 14-tej - otrzymasz do paczkomatu w sobotę.
 6. 0 zł w przypadku opłaconego zamówienia o wartości brutto powyżej 290 zł (po uwzględnieniu rabatów oraz bez kosztów przesyłki; dotyczy przesyłek opłaconych z góry przelewem lub on-line; nie dotyczy wysyłek łączonych z kilku zamówień w sklepie, jeśli wartość żadnego z nich nie przekracza 290 zł brutto).

Sposoby płatności

 1. bezpośrednio na konto bankowe TortyTorty.pl (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie); W przypadku przelewu uzupełnianego samodzielnie prosimy o wpłatę należności na rachunek:

  TortyTorty.pl
  Al. KEN 45 lok. U6
  02-797 Warszawa
  Numer konta: 34 1050 1025 1000 0092 1843 6575 (ING Bank Śląski)

  UWAGA! W tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa Przelewy24 koniecznie prosimy wpisać: imię, nazwisko, numer zamówienia (informacja podana będzie w mailu). Brak powyższych danych może znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.

 2. online, za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego),
 3. za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,
 4. gotówką lub kartą, w momencie odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym (Sklep TortyTorty.pl Al. KEN 46 lok. U6 w Warszawie). Koszt: 0 zł.
Jeśli informacje nie są wystarczające, zadaj pytanie.
Pola wymagane.