Lista produktów marki Fractal Colors

Fractal Colors to znany producent barwników dekoracyjnych, który zyskał uznanie wśród profesjonalistów, a także amatorów cukiernictwa. W ofercie marki znajduje się szeroki wybór produktów, które pomogą zmienić każdy deser w wyjątkowe dzieło sztuki. W sklepie tortytorty.pl znajdziesz zarówno klasyczne barwniki w żelu lub pudrze, jak i klej spożywczy Fractal oraz pisaki do wykonywania bardziej precyzyjnych wzorów.

139 produktów

Fractal

Fractal Colors to znany producent barwników dekoracyjnych, który zyskał uznanie wśród profesjonalistów, a także amatorów cukiernictwa. W ofercie marki znajduje się szeroki wybór produktów, które pomogą zmienić każdy deser w wyjątkowe dzieło sztuki. W sklepie tortytorty.pl znajdziesz zarówno klasyczne barwniki w żelu lub pudrze, jak i klej spożywczy Fractal oraz pisaki do wykonywania bardziej precyzyjnych wzorów.

Barwniki do dekoracji Fractal – bogaty wybór kolorów

Z barwnikami do dekoracji Fractal możesz popuścić wodze wyobraźni. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór kolorów, które nadadzą Twoim wypiekom niepowtarzalnego charakteru. W zależności od okazji lub interesującej Cię stylistyki możesz sięgnąć po barwniki z klasycznym, matowym wykończeniem lub bardziej ekstrawaganckie metaliczne produkty. Te ostatnie, dzięki drobinom brokatu sprawią, że Twoje cukiernicze wyroby zachwycą eleganckim i przyciągającym wzrok blaskiem. Barwniki do dekoracji Fractal występują w formie żelu, pudru lub płynu przeznaczonego do pracy z aerografem. Dzięki temu możesz wybrać formę, która najbardziej odpowiada Twoim oczekiwaniom i stylowi, w jakim pracujesz. Co więcej, barwniki spożywcze Fractal zapakowane są w poręczne, łatwe w aplikacji tubki i świetnie nadają się także do barwienia czekolady.

Flamaster spożywczy Fractal – stwórz precyzyjne wzory

Jeśli potrzebujesz precyzyjnego narzędzia do tworzenia napisów, rysunków lub ornamentów, to z pewnością przypadnie Ci do gustu pisak spożywczy Fractal. Za jego pomocą możesz przyozdobić swoje wypieki w niepowtarzalne dekoracje, które zachwycą dokładnością ich wykonania. Flamaster spożywczy Fractal zakończony jest precyzyjną i miękką końcówką, która pozwala na dopracowanie nawet najdrobniejszych szczegółów. Dzięki wysokiej jakości wykonaniu, z łatwością będą mogli z niego korzystać nawet najmłodsi cukiernicy. Barwnik, którym został wypełniony pisak spożywczy Fractal jest bezpieczny do spożycia, dzięki temu możemy za jego pomocą dekorować lukrowane ciasteczka lub masę cukrową.

Produkty Fractal – pomocnicy w tworzeniu dekoracji

Fractal to nie tylko barwniki i flamastry spożywcze. W ofercie sklepu tortytorty.pl znajdziesz również klej spożywczy Fractal, który pozwoli na zamocowanie, przygotowanych wcześniej dekoracji z masy cukrowej, posypek. Syropy glukozowy Fractal świetnie sprawdzą się w przygotowywaniu tortów lub mniejszych deserów. Za ich pomocą stworzysz niezwykle estetyczną polewę mirror glaze lub wszelkiego rodzaju masy plastyczne.