Flamaster pisak spożywczy w pędzelku niebieski Fractal

Flamaster pisak spożywczy w pędzelku niebieski Fractal

Flamaster pisak spożywczy w pędzelku niebieski Fractal

Ilość sztuk w opak.: 1
12,50 zł
Ilość:
Zaloguj się, aby dodać produkt do listy życzeń
Wysyłka: Natychmiast

Fractal Calligra Brush Pen to wysokiej jakości pędzelek wypełniony barwnikiem spożywczym, który pomaga tworzyć precyzyjne kontury, malować obrazy, kolorować mniejsze grafiki, wykańczać nawet najmniejsze elementy dekoracji. Elastyczny pędzelek umożliwia wygodną pracę, a precyzyjna końcówka jest idealna do dopracowania najdrobniejszych szczegółów. Nadaje się do każdej suchej, twardej i półtwardej powierzchni.

Przed użyciem dobrze wstrząsnąć.

Składniki: barwnik (błękit brylantowy FCF E133, karmoizyna E122), woda, substancja konserwująca (benzoesan sodu E211), kwas (kwas cytrynowy E330), aromat. Barwnik E122 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie u dzieci.

Najlepiej spożyć przed: 26.06.2023.
W opakowaniu 1 szt.

Koszty wysyłki

 1. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego z góry,
 2. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego gotówką, kartą w punkcie odbioru,
 3. od 13,90 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry,
 4. od 17,90 zł w przypadku zamówienia opłaconego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa) kurier, 
 5. 12,90 zł w przypadku zamówienia z odbiorem w paczkomacie Inpost 24/7, + 2,90 zł w przypadku Paczki w Weekend. Paczka w Weekend: tę formę dostawy możesz wybrać od godz. 18tej w czwartek do godz. 18tej w piątek. Zamówienie złożone i opłacone do piątku do godziny 12tej - otrzymasz do paczkomatu w sobotę, po tej godzinie - w niedzielę.
 6. 0 zł w przypadku jednorazowego opłaconego zamówienia o wartości brutto powyżej 290 zł (po uwzględnieniu rabatów oraz bez kosztów przesyłki; dotyczy przesyłek opłaconych z góry przelewem lub on-line; nie dotyczy wysyłek łączonych z kilku zamówień w sklepie, jeśli wartość żadnego z nich nie przekracza 290 zł brutto).

Sposoby płatności

 1. bezpośrednio na konto bankowe TortyTorty.pl (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie); W przypadku przelewu uzupełnianego samodzielnie prosimy o wpłatę należności na rachunek:

  TortyTorty.pl
  Al. KEN 45 lok. U6
  02-797 Warszawa
  Numer konta: 34 1050 1025 1000 0092 1843 6575 (ING Bank Śląski)

  UWAGA! W tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa PayU koniecznie proszę wpisać: imię, nazwisko, numer zamówienia (informacja podana będzie w mailu). Brak powyższych danych może uniemożliwić lub znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.

 2. online, za pośrednictwem serwisu PayU (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego),
 3. za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,
 4. gotówką lub kartą, w momencie odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym (Sklep TortyTorty.pl Al. KEN 46 lok. U6 w Warszawie). Koszt: 0 zł.
Jeśli informacje nie są wystarczające, zadaj pytanie.
Pola wymagane.