Metaliczny barwnik spożywczy w pędzelku jasny srebrny

Metaliczny barwnik spożywczy w pędzelku jasny srebrny

Metaliczny barwnik spożywczy w pędzelku jasny srebrny

Numer katalogowy: Rainbow Dust Light Silver
Pojemność: 2 ml
19,90 zł
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Produkt chwilowo niedostępny
Zaloguj się, aby dodać produkt do listy życzeń

Gotowy do użycia i BARDZO wygodny w użyciu barwnik spożywczy JASNE SREBRO (metalik) w pędzelku. Wystarczy przekręcić kilkukrotnie końcówkę aplikatora do momentu pojawienia się barwnika na pędzelku. Gotowe!
Po zakończeniu dekorowania, wytrzyj nadmiar barwnika z pędzelka i nałóż skuwkę, aby zabezpieczyć barwnik przez wyschnięciem.
Bez bałaganu. Szybko i prosto!
Barwnik spożywczy w pędzelku jest idealny, gdy planujesz ozdobić niewielkie powierzchnie tortu, ciasteczek, masy cukrowej lub dekoracja wymaga precyzji. Jest bardzo wydajny - z uwagi na aplikator, nic się nie marnuje. Aby się o tym przekonać spójrz na ostatnie zdjęcie. Jednym aplikatorem pomalowano 170 ciasteczek o wymiarach 3 x 3 cm!
Barwnik wysycha w ciągu 10 - 15 minut.
Poj. 2 ml.
Data ważności: 03.2021.
Skład: Woda, skrobia kukurydziana, Lecytyna SOJOWA,środek konserwujący sorbinian potasu E202, kwasek cytrynowy, Barwniki: dwutlenek tytanu E171, czerń brylantowa E151, żółcień pomarańczowa E110, zieleń brylantowa BS E142. Barwnik E110 może mieć szkodliwy wpływ na aktywność i skupienie uwagi u dzieci.

Koszty wysyłki

 1. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego z góry,
 2. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego gotówką, kartą w punkcie odbioru,
 3. od 13,90 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry,
 4. od 17,90 zł w przypadku zamówienia opłaconego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa) kurier, 
 5. 12,90 zł w przypadku zamówienia z odbiorem w paczkomacie Inpost 24/7, + 2,90 zł w przypadku Paczki w Weekend. Paczka w Weekend: tę formę dostawy możesz wybrać od godz. 18tej w czwartek do godz. 18tej w piątek. Zamówienie złożone i opłacone do piątku do godziny 12tej - otrzymasz do paczkomatu w sobotę, po tej godzinie - w niedzielę.
 6. 0 zł w przypadku jednorazowego opłaconego zamówienia o wartości brutto powyżej 290 zł (po uwzględnieniu rabatów oraz bez kosztów przesyłki; dotyczy przesyłek opłaconych z góry przelewem lub on-line; nie dotyczy wysyłek łączonych z kilku zamówień w sklepie, jeśli wartość żadnego z nich nie przekracza 290 zł brutto).

Sposoby płatności

 1. bezpośrednio na konto bankowe TortyTorty.pl (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie); W przypadku przelewu uzupełnianego samodzielnie prosimy o wpłatę należności na rachunek:

  TortyTorty.pl
  Al. KEN 45 lok. U6
  02-797 Warszawa
  Numer konta: 34 1050 1025 1000 0092 1843 6575 (ING Bank Śląski)

  UWAGA! W tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa PayU koniecznie proszę wpisać: imię, nazwisko, numer zamówienia (informacja podana będzie w mailu). Brak powyższych danych może uniemożliwić lub znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.

 2. online, za pośrednictwem serwisu PayU (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego),
 3. za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,
 4. gotówką lub kartą, w momencie odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym (Sklep TortyTorty.pl Al. KEN 46 lok. U6 w Warszawie). Koszt: 0 zł.
Jeśli informacje nie są wystarczające, zadaj pytanie.
Pola wymagane.