PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

Sklep TortyTorty.pl obsługuje w zamówienia na terenie Polski i wybranych krajów Unii Europejskiej.

PŁATNOŚĆ

Płatności można dokonać:

  • bezpośrednio na konto bankowe TortyTorty.pl (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie); W przypadku przelewu uzupełnianego samodzielnie prosimy o wpłatę należności na rachunek:
Tortytorty.pl, Al. KEN 46 lok. U6, 02-797 Warszawa
Numer konta: 34 1050 1025 1000 0092 1843 6575 (ING Bank Śląski),
UWAGA !!! – w tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa PayU koniecznie proszę wpisać: imię, nazwisko, numer ID zamówienia (informacja podana będzie w mailu).
Brak powyższych danych może uniemożliwić lub znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.
  • on-line, za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego);
  • za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,
  • gotówką, w momencie odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym (Sklep TortyTorty.pl Al. KEN 46 lok. U6 w Warszawie). Koszt: 0 zł.

DOSTAWA

Możliwe są następujące sposoby dostawy:

ODBIÓR OSOBISTY.

Sklep stacjonarny: Sklep TortyTorty.pl w Warszawie na Ursynowie, Al. KEN 46 lok. U6 tuż przy stacji metra Natolin, pon. – pt. w godz. 10:00 – 19:00, sob. w godz. 10:00 – 14:00. Tel. 735 480 876.

Termin odbioru: od dnia, w którym została wysłana informacja o zrealizowaniu zamówienia.

Przesyłka będzie czekała na odbiór w punkcie 7 dni roboczych.

Odbierając paczkę z punktu odbioru, prosimy mieć przy sobie numer zamówienia.

KURIER: dostawa w dni powszednie, w godz. 9–17. Termin dostarczenia: do 1 – 2 dni roboczych po otrzymaniu informacji mailem, że zamówienie zostało wysłane.

PACZKOMAT: dostawa w dni powszednie, w soboty i niedziele po wyborze opcji Paczka w Weekend. Termin dostarczenia do 1 – 2 dni roboczych po otrzymaniu informacji mailem, że zamówienie zostało wysłane. 

Paczka w Weekend. Tę formę dostawy możesz wybrać na naszej stronie od godz. 15-tej w czwartek do godz. 14-tej w piątek. Zamówienie złożone i opłacone do piątku do godziny 14-tej - otrzymasz do paczkomatu w sobotę.

Paczka Ekspres: złóż zamówienie do godziny 14:30 w dni powszednie, a wyślemy je jeszcze tego samego dnia (kurierem lub do paczkomatu, zgodnie z życzeniem). Dostawa w dni powszednie. Sklep zastrzega sobie możliwość wyłączenia tej opcji dostawy w każdym momencie.

KOSZT WYSYŁKI

  • 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego z góry;
  • 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłacanego gotówką, kartą w punkcie odbioru;
  • od 13,90 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry; +2 zł w przypadku Paczki Ekspres;
  • od 17,90 zł w przypadku zamówienia opłacanego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa) kurier; +2 zł w przypadku Paczki Ekspres;
  • 12,90 zł w przypadku  zamówienia z odbiorem w paczkomacie Inpost 24/7; +5,10 zł w przypadku Paczki w Weekend - doręczenie paczki do paczkomatu Inpost w sobotę; +2 zł w przypadku Paczki Ekspres;
  • 0 zł w przypadku jednorazowego opłaconego zamówienia o wartości brutto powyżej 290 zł (po uwzględnieniu rabatów oraz bez kosztów przesyłki; dotyczy przesyłek opłaconych z góry przelewem lub on-line; nie dotyczy wysyłek łączonych z kilku zamówień w sklepie, jeśli wartość żadnego z nich nie przekracza 290 zł brutto).

CZAS REALIZACJI

Przywiązujemy ogromną wagę do szybkiej realizacji zamówień. Sprzedajemy wyłącznie produkty, które znajdują się w magazynie sklepu. W takim przypadku, przy każdym produkcie widnieje informacja: “Wysyłka: Natychmiast”. Jeśli produkt chwilowo jest wykupiony, to w opisie widoczna jest informacja: “Wysyłka: Produkt chwilowo niedostępny”. System uniemożliwia zakup takiego towaru.

Zazwyczaj wysyłamy paczki w ciągu 24 godzin (dni robocze), po zaksięgowaniu płatności lub, w przypadku zamówień “za pobraniem”, po złożeniu zamówienia. W wyjątkowych przypadkach, np. w okresie poprzedzającym Święta Bożego Narodzenia, rezerwujemy czas przygotowania wysyłki maksymalnie do 3 dni roboczych. Uwaga: nie dotyczy Paczki Ekspres, która wysyłana jest tego samego dnia (dotyczy zamówień złożonych do godz. 14:30 w dni powszednie).

Uprzejmie informujemy, iż nie pracujemy w niedziele oraz święta ustawowe.

Czas dostawy = czas przygotowania do wysyłki po zaksięgowaniu wpłaty na koncie lub po złożeniu zamówienia “za pobraniem” + czas transportu.

DODATKOWE INFORMACJE

Jeśli w godzinach pracy kuriera (dni robocze, w godz. 9 – 17) nikogo nie będzie w domu, proponujemy podać adres dostawy do miejsca pracy. W przypadku przesyłki kurierskiej prosimy wtedy o podanie nazwy firmy. Zmiana adresu dostawy możliwa jest wyłącznie przed wysyłką zamówienia.

Kurier podejmie dwie próby doręczenia. Jeśli odbiorca będzie nieobecny, kurier pozostawi awizo. Awizowaną przesyłkę kurierską można odebrać w najbliższym terminalu firmy kurierskiej.

INFORMACJE O WYBORZE SPOSOBU PŁATNOŚCI I WYSYŁKI WYŚWIETLANE SĄ W TRAKCIE DOKONYWANIA ZAKUPÓW NA STRONIE TORTYTORTY.PL.