Lista produktów marki Dinara Kasko

Formy silikonowe Dinara Kasko powstały dzięki współpracy renomowanej włoskiej firmy Silikomart z ukraińską mistrzynią cukiernictwa – Dinarą Kasko. Jest ona znana z tworzenia niesamowitych, trójwymiarowych wypieków. Formy silikonowe pozwolą Ci na stworzenie nietuzinkowych i wybornych słodyczy, które swoim wyglądem zachwycą Twoich gości lub Klientów. Wybieraj spośród niepowtarzalnych wzorów dostępnych w sklepie tortytorty.pl

3 produktów
Forma silikonowa monoporcje...
Forma silikonowa monoporcje...
Forma silikonowa monoporcje...

Dinara Kasko

Formy silikonowe Dinara Kasko powstały dzięki współpracy renomowanej włoskiej firmy Silikomart z ukraińską mistrzynią cukiernictwa – Dinarą Kasko. Jest ona znana z tworzenia niesamowitych, trójwymiarowych wypieków. Formy silikonowe pozwolą Ci na stworzenie nietuzinkowych i wybornych słodyczy, które swoim wyglądem zachwycą Twoich gości lub Klientów. Wybieraj spośród niepowtarzalnych wzorów dostępnych w sklepie tortytorty.pl

Formy silikonowe Dinara Kasko – niepowtarzalne wzory

Dinara Kasko jest znana szczególnie z niesamowitych kształtów, jakie przybierają jej wypieki. Uzyskanie tak finezyjnych i niepowtarzalnych wzorów jest możliwe dzięki zastosowaniu form silikonowych. W sklepie tortytorty.pl znajdziesz wiele ciekawych propozycji, które uświetnią Twoje domowe wypieki. W ofercie dostępne są, np. silikonowe formy inspirowane japońską sztuką origami. Charakteryzują się one ostrymi krawędziami i geometrycznymi wzorami, dzięki czemu przypominają papierowe figurki. Ciekawą opcją jest forma imitująca owoce wiśni lub puszyste obłoki. Model Dunes naśladuje wzory, które podmuchy wiatru tworzą na piaszczystych wydmach. Tak duża różnorodność pozwala na wybór kształtów form, które zapewnią Twoim wyrobom niepowtarzalność i wyjątkowy charakter.

Formy Dinara Kasko – zalety

Formy silikonowe Dinara Kasko wykonane są z wysokojakościowego silikonu, przeznaczonego do bezpośredniego kontaktu z żywnością. Za ich pomocą możemy przygotowywać desery w piekarniku lub mikrofali. Nadają się również do przechowywania w lodówce lub zamrażarce. Formy silikonowe są niezwykle łatwe w czyszczeniu i nie zabierają zbyt dużo miejsca podczas magazynowania. Silikon zapewnia odpowiedni obieg temperatury, dzięki czemu ciasta są wypieczone równomiernie.

 

Kolejną zaletą form Dinara Kasko jest możliwość uzyskania idealnie gładkiej powierzchni wypieków. Z łatwością wyciągniemy je z wnętrza formy, bez obawy o to, że zostaną nieestetycznie uszkodzone. Co więcej, formy Dinara Kasko są na tyle elastyczne, że bez trudu wyjmiesz każdy, nawet skomplikowany kształt. Desery przyrządzone za pomocą form silikonowych Dinara Kasko mogą zostać pokryte gładką polewą mirror glaze lub niezwykle atrakcyjnym, jadalnym zamszem.

Formy silikonowe Dinara Kasko są dostępne w sklepie tortytorty.pl

Na stronie tortytorty.pl kupisz niepowtarzalne formy Dinara Kasko. Zamów je z dostawą do domu lub odbierz osobiście w naszym sklepie stacjonarnym. Gwarantujemy bezpieczeństwo zakupów internetowych oraz możliwość zwrotu towaru. Zapoznaj się z innymi produktami dostępnymi w sklepie tortytorty.pl i stwórz z nami swój niepowtarzalny warsztat cukierniczy.