Bon prezentowy Voucher o wartości 100 zł wersja papierowa

Bon prezentowy Voucher o wartości 100 zł wersja papierowa

Bon prezentowy Voucher o wartości 100 zł wersja papierowa

100,00 zł
Ilość:
Zaloguj się, aby dodać produkt do listy życzeń
Wysyłka: Natychmiast
Chcesz podarować bliskiej Ci osobie prezent, ale obawiasz się, że nie trafisz w jej gust? Bon prezentowy sprawi, że obdarowana osoba będzie mogła samodzielnie wybrać w naszym sklepie internetowym i stacjonarnym produkty, na których jej najbardziej zależy!

Kupon możesz zamówić na dowolny adres. Wskazana osoba otrzyma go od nas w estetycznej kopercie.
W celu realizacji Kuponu podczas składania zamówienia w sklepie internetowym posiadacz kuponu zobowiązany jest wpisać w Koszyku, w polu "Wpisz kod rabatowy" otrzymany unikalny kod, a następnie kliknąć w "Oblicz rabat". Wartość do zapłaty zostanie pomniejszona odpowiednio o wartość Kuponu prezentowego.

UWAGA:
 • Bon Prezentowy nie podlega wymianie na gotówkę w całości lub części.
 • Bon jest produktem do jednorazowego wykorzystania, nadana kwota powinna zostać wykorzystana w całości podczas jednej transakcji. Niewykorzystana kwota kuponu nie podlega zwrotowi, a kupon staje się nieważny. Jeśli wybrane zostaną produkty, których łączny koszt zakupu przekracza wartość kuponu, klient jest zobowiązany dopłacić różnicę.
 • Bon prezentowy nie obejmuje kosztów dostawy, jeśli takie zostaną naliczone podczas składania zamówienia na stronie internetowej.

Koszty wysyłki

 1. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego z góry,
 2. 0 zł w przypadku odbioru osobistego opłaconego gotówką, kartą w punkcie odbioru,
 3. od 13,90 zł w przypadku wysyłki zamówienia kurierem opłaconego z góry,
 4. od 17,90 zł w przypadku zamówienia opłaconego przy odbiorze (tzw. przesyłka pobraniowa) kurier, 
 5. 12,90 zł w przypadku zamówienia z odbiorem w paczkomacie Inpost 24/7, + 5,10 zł w przypadku Paczki w Weekend. Paczka w Weekend: tę formę dostawy możesz wybrać od godz. 15-tej w czwartek do godz. 14-tej w piątek. Zamówienie złożone i opłacone do piątku do godziny 14-tej - otrzymasz do paczkomatu w sobotę.
 6. 0 zł w przypadku opłaconego zamówienia o wartości brutto powyżej 290 zł (po uwzględnieniu rabatów oraz bez kosztów przesyłki; dotyczy przesyłek opłaconych z góry przelewem lub on-line; nie dotyczy wysyłek łączonych z kilku zamówień w sklepie, jeśli wartość żadnego z nich nie przekracza 290 zł brutto).

Sposoby płatności

 1. bezpośrednio na konto bankowe TortyTorty.pl (przelewem wykonanym w banku, także internetowym, lub na poczcie); W przypadku przelewu uzupełnianego samodzielnie prosimy o wpłatę należności na rachunek:

  TortyTorty.pl
  Al. KEN 45 lok. U6
  02-797 Warszawa
  Numer konta: 34 1050 1025 1000 0092 1843 6575 (ING Bank Śląski)

  UWAGA! W tytule przelewu wykonywanego samodzielnie, bez pośrednictwa Przelewy24 koniecznie prosimy wpisać: imię, nazwisko, numer zamówienia (informacja podana będzie w mailu). Brak powyższych danych może znacznie opóźnić wysłanie przesyłki.

 2. online, za pośrednictwem serwisu Przelewy24 (bezpieczna płatność kartą lub szybkim przelewem z banku internetowego),
 3. za pobraniem, w momencie odebrania zamówienia od kuriera,
 4. gotówką lub kartą, w momencie odebrania zamówienia w sklepie stacjonarnym (Sklep TortyTorty.pl Al. KEN 46 lok. U6 w Warszawie). Koszt: 0 zł.
Jeśli informacje nie są wystarczające, zadaj pytanie.
Pola wymagane.