Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN! UWAGA: w dni powszednie w godz. 12:30 – 13:00 przerwa techniczna – w tym przedziale czasu sklep stacjonarny zamknięty. UWAGA: Obniżone ceny dotyczą wyłącznie zamówień złożonych drogą internetową #zostanwdomu.
CZEKOLADA  CIEMNA CALLEBAUT 811  w kaletkach 2,5 kg

CZEKOLADA CIEMNA CALLEBAUT 811 w kaletkach 2,5 kg

  • Producent: Callebaut
  • Waga: 2,5kg
Cena 119,90
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Duże opakowanie ciemnej czekolady Callebaut jest idealnie do czekoladek i deserów. Może słuzyć jako polewa do tortów, ciastek i babeczek. Wystepuje w postaci łatwych do stopienia kaletech. Ma zrównoważony gorzki smak kakao. Kaletki wykonane są z najlepszej belgijskiej czekolady i zwierają 53,8% kakao.

Pod wpływem temperatury kaletki mogą stopić się podczas transportu. Nadal można ich używać, ale mogą nie mieć oryginalnego kształtu dysku. Aby je przetworzyć należy postępować zgodnie ze zwykłymi instrukcjami na opakowaniu.

Składniki: masa kakaowa, cukier, masło kakaowe, emulgator: lecytyna SOJOWA E322, naturalny aromat waniliowy. Może zawierać śladowe ilości MLEKA.
Przechowywać najlepiej w temperaturze 12-20 ° C, w ciemnym miejscu.
Kaletki najlepiej rozpuszczać w kąpieli wodnej lub w kuchence mikrofalowej (niska moc).

Data do spożycia:06.08.2021.
Waga: 2,5kg.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl