Pucharki, kubeczki do monoporcji

AKTYWNE FILTRY:

19 produktów

Pucharki, kubeczki do monoporcji

Kubeczki i pucharki do monoporcji to jednorazowe, przezroczyste pojemniczki. Stanowią praktyczne i estetyczne rozwiązanie, jeśli chodzi o serwowanie pojedynczych porcji deserów. Sprawdzają się na weselach, bankietach, w cukierniach czy na różnych uroczystościach, gdzie dopełniają słodki stół.

Kubeczki do monoporcji – atrakcyjna prezentacja deseru

Pucharek do monoporcji to świetne rozwiązanie, które pozwoli Ci pięknie wyeksponować przygotowany deser. Możesz umieścić w nim desery lodowe, musowe, ciasta, tiramisu czy panna cottę. Ich zastosowanie jest wszechstronne. Nadają się również do podania owoców, czekoladek czy innych niewielkich słodkości. Jeśli chcesz zorganizować degustację, te pojemniczki będą znakomitą opcją. Dzięki nim podkreślisz wizualne walory deseru. Z racji tego, że są przezroczyste, Twoi goście czy klienci będą mogli dokładnie przyjrzeć się każdej z warstw. Dodaj uroczystościom i przyjęciom eleganckiego charakteru! Pucharki wyglądają bardzo gustownie i nowocześnie. Są uniwersalne i ponadczasowe, więc z łatwością dopasujesz je do wielu okazji.

Pucharki do monoporcji – szeroki wybór kształtów

W rozbudowanym asortymencie naszego sklepu znajdziesz kubeczki do monoporcji w różnych wariantach pojemnościowych i wizualnych. Możesz zdecydować się na modele mające m.in.: 77, 120 czy 160 ml. Każdy z nich charakteryzuje się innym kształtem. Postaw na proste, kwadratowe pucharki zwężające się ku podstawie albo pojemniczki o finezyjnej formie, przypominające np. kwiaty.

Kubeczki sprzedawane są w zestawach obejmujących: 20, 40, 50 czy 60 sztuk. Taka liczba spokojnie wystarczy na średniej wielkości przyjęcie czy rodzinne spotkanie, np. urodziny.

Pucharek do monoporcji – eleganckie i solidne rozwiązanie

Pucharki do monoporcji, które znajdziesz w naszym sklepie, charakteryzują się nie tylko niebanalnym designem. Odznaczają się również solidnym wykonaniem. Wyprodukowano je z trwałego plastiku. W przeciwieństwie do szklanych naczyń są lekkie i znacznie bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Z też powodu bardzo dobrze sprawdzają się na przyjęciach, w których udział biorą dzieci – są bezpieczne dla najmłodszych użytkowników.

Kubeczki do monoporcji i dodatkowe akcesoria cukiernicze

W tej kategorii naszego sklepu dostępne są również bardzo przydatne akcesoria cukiernicze, które przydają się podczas serwowania monoporcji. Mowa tutaj m.in. o łyżeczkach plastikowych, sprzedawanych w opakowaniach po 50 sztuk. Ciekawym rozwiązaniem są również pipetki cukiernicze: okrągłe, podłużne czy w kształcie serca. Jeśli chcesz zaserwować świeże, wilgotne i rozpływające się w ustach desery, użyj tych akcesoriów. Dzięki nim goście sami dodadzą do monoporcji optymalną dla siebie ilość płynu. Pipety możesz wypełnić musem, sosem, alkoholem, syropem czy kawą.