Podkład pod tort

Wybrane: 0
  • 1 209

Wybrane: 0

AKTYWNE FILTRY:

314 produktów

Twoje torty to prawdziwe dzieła sztuki, więc dbasz o to, aby nie tylko smakowały, ale także pięknie prezentowały się na stole podczas różnych uroczystości. Poza rozmaitymi dekoracjami potrzebujesz również podkładów jednorazowych o różnych kształtach, wielkościach i funkcjach, dzięki którym Twoje wypieki zostaną podane w bardzo efektownej i wygodnej formie!

Monoporcje w stylowej odsłonie - podkład pod tort bankietówka

Podkład pod tort typu bankietówka to dodatek niezbędny dla wszystkich cukierni zajmujących się organizacją przyjęć bankietowych, a także dla firm cateringowych. Umożliwia to nie tylko serwowanie, ale również zdobienie porcji bezpośrednio na powierzchni podkładu. Oferujemy bankietówki wykonane ze specjalnego kartonu o dużej gramaturze z cienkiego plastiku, w kolorach najchętniej wykorzystywanych przez naszych klientów – na przykład białym czy złotym. Każdy egzemplarz posiada uchwyt i charakteryzuje się kształtem prostokąta, kwadratu lub koła.

czytaj więcej

Bankietówki z naszej oferty są odporne na działanie wody i tłuszczów i pozwalają w efektowny sposób zaserwować kawałki tortów, ciastka, czy jakiekolwiek inne słodkie, a nawet słone przekąski podzielone na porcje. Wielopaki gwarantują uzyskanie najlepszego stosunku jakości produktu do ceny.

Podkłady idealne pod każdy tort

Mamy dla Ciebie szeroką ofertę podkładów pod torty, dzięki którym dopasujesz nie tylko ich kształt i kolor, ale również styl do swojego wypieku – tak, by prezentował się on jak najkorzystniej. Podkłady wykonane z lekkiego tworzywa sztucznego lub ze sztywnej tektury umożliwiają transportowanie tortów, również tych piętrowych, a także ich swobodne krojenie.

Oferujemy klasyczne podkłady białe pod tort, idealnie nadające się do jasnych, wdzięcznych tortów komunijnych czy na chrzciny. Grube podkłady czarne lub brązowe to rozwiązanie idealne w przypadku tortów kolorowych lub czekoladowych. Z myślą o najbardziej wymagających klientach przygotowaliśmy szeroki asortyment podkładów o różnych rozmiarach w kształcie prostokątnym i kwadratowym, odpowiadające potrzebom standardowych tortów. Mamy także bogaty wybór podkładów okrągłych o rozmaitych średnicach, które sprawdzają się świetnie w klasycznej odsłonie tortu okrągłego.

Jaki podkład pod tort wybrać?

Każdy cukiernik zajmujący się tortami doskonale wie, jak ważne są drobiazgi takie jak podkład, na którym serwuje się tort klientowi. Istotna cecha to odporność na tłuszcz i wodę. Wybierając podkłady z naszej oferty sprawdź koniecznie, czy konkretny wyrób nadaje się również do zdobienia tortu na podkładzie, czy też jedynie do serwowania gotowego wyrobu. Dobierając go odpowiednio do struktury i konsystencji tortu, można uniknąć zepsucia efektu misternie zdobionego wypieku.

Mamy zarówno podkłady plastikowe, jak i kartonowe, matowe i błyszczące, w różnych kolorach i kształtach. Niektóre z tortów wymagają zastosowania podkładu sztywnego i grubego ze styroduru, w innych przypadkach może wystarczyć tekturowy, ale z ładnie wykończonymi brzegami. Koronkowe czy falbankowe wykończenia podkładów mogą świetnie komponować się na przykład z tortami o minimalistycznym, nowoczesnym zdobieniu.

Podkład pod tort - do wyboru, do koloru

Współczesne torty z okazji urodzin, jubileuszy czy wszelkich innych okazji to prawdziwe wyzwanie dla każdego cukiernika. Nie tylko sam smak i jakość produktów użytych do wypieku mają ogromne znaczenie, ale również perfekcyjne wykończenie zewnętrznej części takiego arcydzieła. To właśnie coraz większe wymagania klientów dotyczące finezyjnych zdobień powodują, że cukiernicy zmuszeni są sięgać po gotowe, praktyczne rozwiązania, gwarantujące im doskonałe wykończenie tortu – czyli po kolorowe, piękne podkłady pod tort.

Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którym nieobce jest podejmowanie wyzwań dotyczących przygotowania tortu doskonałego – klientów indywidualnych, małych rodzinnych cukierni, zakładów przemysłowych i firm cateringowych. Gwarantujemy, że każdy znajdzie u nas odpowiednio duży wybór asortymentu podkładów pod tort w rozsądnej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu i składania zamówień!