Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN! UWAGA: w dni powszednie w godz. 12:30 – 13:00 przerwa techniczna – w tym przedziale czasu sklep stacjonarny zamknięty. UWAGA: Obniżone ceny dotyczą wyłącznie zamówień złożonych drogą internetową #zostanwdomu.
LITERY DUŻE I MAŁE, CYFRY I INNE ZNAKI DO ODCISKANIA, ZESTAW 83 CZĘŚCI, FUN FONTS
LITERY DUŻE I MAŁE, CYFRY I INNE ZNAKI DO ODCISKANIA, ZESTAW 83 CZĘŚCI, FUN FONTS LITERY DUŻE I MAŁE, CYFRY I INNE ZNAKI DO ODCISKANIA, ZESTAW 83 CZĘŚCI, FUN FONTS LITERY DUŻE I MAŁE, CYFRY I INNE ZNAKI DO ODCISKANIA, ZESTAW 83 CZĘŚCI, FUN FONTS

LITERY DUŻE I MAŁE, CYFRY I INNE ZNAKI DO ODCISKANIA, ZESTAW 83 CZĘŚCI, FUN FONTS

  • Producent: PME
  • Ilość sztuk w zestawie: 83
Cena 149,90 139,90
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Zestaw dużych i małych liter, cyfr, znaków inetrpunkcyjnych, akcentów i innych znaków do odbijania wzoru w masie cukrowej lub schłodzonym kremie maślanym. Idealne do przygotowania dedykacji na torcie z okazji urodzin czy innych rocznic.
Literki i cyferki stempelki posiadają delikatnie zaznaczoną poziomą linię, która ułatwia przygotowanie równego napisu oraz uchwyt ułatwiający pracę. Wykonane są z niebieskiego, przeziernego plastiku, dla jeszcze łatwiejszej pracy.

Wysokość dużych liter: 3 cm. Wysokość małych liter: proporcjonalnie do dużych ok. 1,2 cm. Wysokość cyfr: ok. 3 cm, innych znaków 2-3 cm, akcentów ok. 1 cm.
Mycie: ciepła woda (temperatura do 25 st. C.) z dodatkiem mydła.
Materiał: wysokiej jakości plastik.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl