Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN! UWAGA: w dni powszednie w godz. 12:30 – 13:00 przerwa techniczna – w tym przedziale czasu sklep stacjonarny zamknięty. UWAGA: Obniżone ceny dotyczą wyłącznie zamówień złożonych drogą internetową #zostanwdomu.
FLAMASTER PISAK SPOŻYWCZY CZARNY

FLAMASTER PISAK SPOŻYWCZY CZARNY

  • Producent: Decora
  • Ilość sztuk w opak.: 1
Cena 7,90 7,11
Wysyłka natychmiast
Ilość:

Opis

Jeśli chcesz napisać dedykację na torcie dla jubilata, nie masz czasu przygotować lukru do ozdabiania pierniczków/ ciasteczek lub jeśli masz małe dzieci – zdecyduj się na jadalne pisaki. Działają tak samo jak zwykłe flamastry, z tym, że przeznaczone są do żywności.

Pisaki spożywcze do dekorowania tortów, to doskonała zabawa dla niewprawnych, małych łapek. Można namalować oczy, uśmiech, guziki na pierniczkowym ludziku. Można napisać urodzinowe życzenia lub imię bliskiej osoby.

Pisakami można ozdobić wszystkie wypieki. Polecane są do kolorowania powierzchni lukrowanych i pokrytych masą cukrową
Po użyciu, końcówkę pisaka wytrzyj czystym papierowym ręcznikiem.

Pisak koloru czarnego, umożliwia rysowanie precyzyjnych linii – od tej pory rzęsy, brwi modelowanych figurek z masy cukrowej nie będą stanowić problemu.

Składniki: woda, glikol propylenowy (E1520), gliceryna (E422), regulator kwasowości: kwas cytrynowy (E330), barwniki: czerń brylantowa PN (E151), żółcień pomarańczowa FCF (E110)*, tartrazyna (E102)*. Barwniki E110, E102 mogą mieć niekorzystny wpływ na aktywność i koncentrację u dzieci.
Najlepiej spożyć przed: 12.2021.
1 szt.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl