Zapraszamy do naszego stacjonarnego sklepu w Warszawie! Przyjdź, zobacz i kup na miejscu: AL. KEN 46 TUŻ PRZY STACJI METRA NATOLIN! UWAGA: w dni powszednie w godz. 12:30 – 13:00 przerwa techniczna – w tym przedziale czasu sklep stacjonarny zamknięty. UWAGA: Obniżone ceny dotyczą wyłącznie zamówień złożonych drogą internetową #zostanwdomu.
Płynne białko jaj kurzych 1kg

Płynne białko jaj kurzych 1kg

  • Ilość sztuk w opak.: 1
  • Waga: 1 kg
Cena 22,50
Wysyłka Chwilowy brak
Ilość:

Opis

Płynne białko jaj kurzych. Pasteryzowane.
Cechuje się wysoką ubijalnością – doskonałe do przygotowania bez, lukru królewskiego do ozdabiania pierniczków, omletów.
Bez dodatków, barwników i konserwantów.

Jedna butelka zawiera 32 białka ze świeżych jaj (1kg). Dzięki pasteryzacji produkt posiada długi termin przydatności do spożycia – do 6 miesięcy. Po otwarciu należy przechowywać w lodówce.

Według restrykcyjnych norm producenta określonych na etykiecie białko należy zużyć w ciągu 48h (norma ustalona na wypadek niewłaściwych zachowań konsumenckich takich jak przetrzymywanie butelki przez dłuższy czas poza lodówką lub spożywanie produktu bezpośrednio z butelki). Produkt został przebadany przez Państwową Inspekcję Sanitarną (SANEPID), która określiła, że jest w pełni zdatny do spożycia do 7 dni po otwarciu.

Należy spożyć przed: 04.2020.
Waga: 1kg.


Jeśli informacje nie są wystarczające zadaj pytanie

Numer katalogowy produktu:

Opinie

Dodaj swoją opinię

  • Ocena

Newsletter

Jako pierwszy otrzymuj informacje

Copyright © TortyTorty.pl 2012 - 2018. Wszelkie prawa zastrzeżone

Oprogramowanie e-commerce i-systems.pl